ROUGH SOFTNESS

Krásu najdeš všude tam, kde ji vidět chceš...

LOKACE

PRAHA

VIDEO

MODELKA

TWINS

Mít sestru znamená mít po svém boku ženu, která bude celoživotní oporou i přítelkyní. I když se ve vztahu objeví mráčky, přesto byste měly být za svou sestru vděčný. Jelikož spolu vyrůstáte od dětství, můžete se svou sestrou mluvit, aniž byste použila jakákoliv slova. Stačí i jeden pohled a rázem víte, co vám chce vaše sestra říct. I když spolu někdy komunikujete pomocí několika slov, i přesto si dokonale rozumíte. Tato žena vás zná často lépe než vy sama a ráda se postará o to, aby vám bylo zase lépe, protože to bere jako svou sesterskou povinnost.

Odlišnost je základní lidskou charakteristikou a často také iniciátorem cesty, která se může stát životním rozhodnutím. Poznáváním vlastní odlišnosti se utváří jiný, často kreativní pohled na svět. 

Je fajn být odlišným, zvláště co se týče kreativity. Proto jděte cestou, kterou Vám určuje srdce a Vaše odlišnost a berte cestu k cíli jako dobrodružství, které Vám dá sílu vylézt až na samý vrchol.

LOKACE

PRAHA

VIDEO

MODELKA

Kultura je součástí skoro každého člověka. Je to dědictví předků, kteří se starali o její rozvoj a vývoj a přenechali nám, abychom v budoucnu to samé udělali pro své děti a následující generace. Už je to rok, jak pozorujeme změny našeho běžného života, které se velmi negativně odráží na každém z nás. Učíme se každý den přizpůsobovat svou svobodu, kterou jen ztěžka pojmenujete „svobodou“. Snažíme se v sobě zachovat pozitivní myšlení a naději, že se brzy všechno vrátí do normálu...

BACKSTAGE NM

Pokud jste talentovaní, kreativní a výjimeční lidé, kteří se nebojí myslet jinak, tak se nám ozvěte. Prostřednictvím fotografií ukážeme Vaši tvorbu. Fotografie je to, co dokáže upoutat pozornost lidi, názorně ukáže talent člověka, krásu a důležitost toho, co dělá. Je velkou motivací být  lepšími zítra, než jsme byli včera. Jestli stále váháte zda jít za svým snem a zlepšovat talent, který máte, tak se nám ozvěte. Přesvědčíme Vás, že SPRÁVNÉ je poslouchat své srdce.  Buďte součástí růstu nového českého časopisu, cílem kterého je pomáhat lidem plnit své sny. 

LOKACE

PRAHA

VIDEO

MODELKA

DESPAIR

Víte, co znamená emoční inteligence? Je to způsob chápání a ovládání vlastních pocitů i pocitů druhých lidí tak, že vědomě volíme svá slova a činy, abychom dosáhli požadovaného výsledku. EQ úzce souvisí se schopností empatie, vcítění a soucitu. Pokud to shrneme jedním slovem, tak je to umění vycházet dobře se sebou i s ostatními, umět hospodařit se svým potenciálem a také ho rozvíjet. A jak vysokou emoční inteligencí ovládáte Vy?

LOKACE

PRAHA

VIDEO

MODELKA

V životě každého člověka, ať už uměleckého povolaní nebo ne přijde čas, kdy toužíte po změně. Chcete zvolit něco, co vás naplňuje a v čem najdete sami sebe. Obzvláště když jste na karanténě a veškeré plány zůstaly jen „na papíře“ přemýšlíte co a jak dál. Máte dostatek času na to, abyste pochopili, co doopravdy chcete dělat a nebo co nového vyzkoušet.

LOKACE

PRAHA

VIDEO

MODELKA

Bohatství, které nám dává příroda, nikdy nepřestanu obdivovat. Krásu okolí vidíme běžně a snadno si zvykáme na všechno, bereme ji jako samozřejmost a myslíme si, že tak bude celý život. Jak jinak? Myslíte ale, že správné je žít a nevšímat si těch maličkostí, díky kterým je náš život barevnější, hezčí a vyváženější? 

LOKACE

PRAHA

VIDEO

MODELKA

Zátiší...

Ideální místo kam se schovat od ruchu velkoměsta a kde na chvilku můžete být sami sebou. Kde samá příroda pobízí člověka k tvorbě, vytváří umělecká díla a naděluje každého z nás magickými okamžiky. Okamžiky krásy, které nás obohacují a poskytují motivaci k dosažení dokonalosti.

LOKACE

PRAHA

VIDEO

MODELKA

Jmenuji se Natálie Šťastná a jsem vášnivou milovnicí módy a umění. Od mala jsem chtěla dělat svět hezčím a pomáhat lidem. Jako i u většiny lidí mé sny měly zůstat hluboko v srdci. Ale po narození mého prvního chlapečka jsem pochopila jak důležité je být šťastným a dělat to, co nás naplňuje a mění k lepšímu. Tím pro mne je kreativita a umění.  A tak spolu s vášnivou fotografkou Jani jsme se rozhodly založit náš fashion&art časopis Nobles´ Magazine, který by byl nejenom ukázkou fashion a krásy, ale takové kulturní a kreativní prostředí, které podporuje umělce v tvorbě a pomáhá jim s prezentací díla.  

LOKACE

PRAHA

VIDEO

MODELKA