Nové vydání!!! 

NOVÁ EDICE

 

NOVÉ

ESTÉT SE VŠÍM VŠUDE

Mladá, sympatická, energická, plná nápadů a snů. První dojem, který jsem si udělala po seznámení s Oleksandrou Kosenko.

ČÍST VÍCE

NOVÉ

KOUZLO ALCHYMISTY

Určitě víte, jak Nobles´ Magazine miluje focení venku, protože to, co dokáže příroda, prostě dokáže jenom příroda. Zároveň obdivujeme vše, co je s krásou spojené. A tak jsme se rozhodli spojit dvě naše záliby do jednoho focení, zvláště když jsme potkali spřízněné duše, které nám v našem záměru pomohli.

ČÍST VÍCE

KDYBY LÁSKA VLÁDLA SVĚTU

“Kdybych vládnul světu, každý den by byl první jarní den, každé srdce by zpívalo novou píseň, a my bychom každé ráno zpívali o radosti” - Tonny Bennett.

Každý z nás se vyrovnává s životními zvraty po svém. Dalo by se říci, že něco špatného v životě je spouštěčem k přemýšlení a restartu svého života. A stejně jako v případě sklenice napůl prázdné nebo napůl plné se každý sám rozhodne, zda-li vidí problémy nebo výzvy.

ČÍST VÍCE

NOVÉ

ARCHITEKTI ŠTĚSTÍ

Láska k focení, křehkost modelky, krása šatů ze salonu White Day a fantazie šikovné floristky udělali focení pro náš časopis doopravdy Nobles. 

ČÍST VÍCE

NOVÉ

KAPKA ŠTĚSTÍ

Mají záhadný vliv na všechny naše vjemy, dokáží zasáhnout naše city a  přinášejí osvěžení pro naše oči. Uvolňují napětí naší mysli, zpříjemňují prostředí, ve kterém se každodenně pohybujeme. Jejich vůně okouzlují naše smysly bez rozdílu věku.

ČÍST VÍCE

C A I R A: BUĎ SAMA SEBOU

NOVÉ by DOMINIKA

Naše milé Noblesky, díky úžasné spolupráci v rámci našeho Nobles´ Magazine, jsem měla tu čest poznat tuto sebevědomou a pozitivní mladou dámu. Řeč je o Kláře Součkové, zakladatelce svěží, minimalistické české značky spodního prádla Caira.

ČÍST VÍCE

NOVÉ by KLÁRA

MYŠLENKY NAHLAS:

KDO JSEM

Naše vzácné Nobles čtenáři, ráda bych vám oznámila, že začínáme zcela novou rubriku "Myšlenky nahlas", kterou povede charismatická, velice zajímavá a talentovaná studentka mediálních studií Klára. Jsou v životě věci, o kterých se neradi bavíme nebo dokonce považujeme za divné lidí, kteří se snaží o tom mluvit.

ČÍST VÍCE

NOVÉ

JARNÍ EDITORIAL

Buď krásná každý den s Luisa Spagnoli. Okouzluj a věř v to, že jsi vyjímečná... Protože jsi žena a patří Ti svět... Věř v krásu a BUDNOBLES

ČÍST VÍCE

ŠESTÉ VYDÁNÍ

DOMINIKA

|

Mít ve svém životě osoby, se kterými si máte vždy o čem popovídat, znamená velké štěstí. Projekt Nobles´ Magazine vznikl z velké části díky tomu, že spolek úžasných lidi viděl svět tak trochu jinými očima - někdo pomocí objektivu, někdo nesl krásu na přehlídkových molech, a někdo pomocí hry barev v kombinaci se zajímavým oblečením. 

ČÍST VÍCE

PŘÍBĚHY

SULZER DESIGN

Jedním z projevu umění je malování obrazů. Někdy je to způsob vyjádření krásy člověka a života, který máme uvnitř, někdy vnitřní strach, který nás tíží, a jindy zas křik duše, který potřebuje ven na plátno, na zeď; někam, kde zůstane krátce, dlouho nebo i po celá století...

ČÍST VÍCE

KULTURA

OÁZA KLIDU

by DOMINIKA

Místo, které vás pohladí na duši a zklidní vaše smysly. Jakoby kousek Asie v zapadlém koutku uprostřed centra rušného města. Oáza klidu a radosti je úžasná čajovna s jednoduchým názvem Dobrá čajovna.

ČÍST VÍCE

KULTURA

JEHO VELIČENSTVO PETROHRAD

by OLGA

Kultura je tím, co nás obklopuje, ovlivňuje, inspiruje a vzdělává. Čím více toho vidíme, tím více jsme vzdělanější a náš duchovní svět je bohatší. Inspirace překrásným hýbe světem a určuje styl. A proto jsme se rozhodli udělat NM trošku mezinárodním.

ČÍST VÍCE

PŘÍBĚHY

COLINE NOVA

Říká se, že kreativita nezná meze a tvorba Coline Nove je tomu potvrzením. Je velkou obdivovatelkou stylu Performers a to, co vzniká pod jejíma šikovnýma rukama, můžete vidět na naších stránkách.

ČÍST VÍCE

MÓDA

COLORTERAPIE

Některé barvy máme rádi, jiné nesnášíme a občas máme potřebu vzít si oblečení určitého odstínu. Barvy na oblečení, stěnách či nábytku působí na naši psychiku a tím ovlivňují i naše chování a rozhodování. Vliv barev na tělo byl potvrzen řadou vědeckých studií. Barvy působí prostřednictvím svých vlnových délek nejen na náš zrak, ale zároveň i na určitý orgán v našem těle. 

ČÍST VÍCE

PŘÍBĚHY

SNÍT, ŽÍT, KONAT...

by DOMINIKA

Každý máme nebo alespoň jsme měli nějaké sny. Někteří z nás si je splnili, jiní zase schovali do šuplíku nočního stolku a jednou za čas před spaním ten šuplík otevřeme a prohlížíme si utajené a pevně uzamčené touhy… 

ČÍST VÍCE
ČÍST VÍCE

PŘÍBĚHY

V ZAJETÍ ŠÍPKŮ

Občas je fajn zavzpomínat na dětské časy a inspirovat se krásou pohádkových bytostí, o kterých nám vyprávěli rodiče. Naše Šípková Růženka je sice trošku netradiční, ale kouzlo krásy jí doopravdy nechybí, ba naopak.

PÁTÉ VYDÁNÍ

DOKONALÁ KRÁSA V ZÁTIŠÍ

|

Zátiší... Ideální místo kam se schovat od ruchu velkoměsta a kde na chvilku můžete být sami sebou. Kde samá příroda pobízí člověka k tvorbě, vytváří umělecká díla a naděluje každého z nás magickými okamžiky. 

ČÍST VÍCE

BEAUTY

KRÁSA NENÍ NA ÚKOR ZDRAVÍ

Jednu dobu jsem aktivně hledala kosmetologickou kliniku, ve které by mi odborně poradili jak zatočit s mimickými vrásky. Výborná péče o pleť, krémy, masky, emulze a spoustu různých kosmetických zázraků, které používám, dělají svou práci na 1+, ale ...

ČÍST VÍCE

MÓDA

EDITORIAL LETNÍ NOSTALGIE

Bohatství, které nám dává příroda, nikdy nepřestanu obdivovat. Krásu okolí vidíme běžně a snadno si zvykáme na všechno, bereme ji jako samozřejmost a myslíme si, že tak bude celý život. Jak jinak? Myslíte ale, že správné je žít a nevšímat si těch maličkostí, díky kterým je náš život barevnější, hezčí a vyváženější? 

ČÍST VÍCE
ČÍST VÍCE

MÓDA

ADÉLA

V našem Nobles týmu se objevila nová křehká krása jménem Adélka. Momentálně se Adélka snaží prosadit v zahraničí, ale zanechala nám v Česku kapku své krásy a svého talentu. Její nádherné vnitřní kouzlo dokázalo naplnit naše stránky svou jemností a Nobles harmonií.

ČÍST VÍCE

KULTURA

POHÁDKOVÉ FOCENÍ

Věříte na pohádky? A co takhle pohádkové focení u zámku? Pro tentokrát jsme si zvolili úžasné místo, barokní stavba kterého se nachází v pražské městské části Troja na pravém břehu řeky Vltavy. Víte o který zámek se jedná?

MÓDA

ČERNÁ vs. BÍLÁ

Zámecký park u zámku Průhonice je jedním z nejvýznamnějších zámeckých parků v Česku. Dílo přírody a lidského ducha, kde se cítíte jako v pohádce. Není divu proto, že od roku 2010 se park stál národní kulturní památkou.

ČÍST VÍCE

MÓDA

KDO RŮŽE NETRHAL, NEVÍ JAK VONÍ

Jak říkal velký spisovatel Dante Alighieri: „Nejkrásnější věc, kterou Bůh stvořil, je žena a růže“. A my v Nobles vám chceme názorně předvést pravdivost jeho slov. 

ČÍST VÍCE

MÓDA

PUNTÍKŮ JAKO MÁKŮ

Puntíky jsou trendem, který nikdy nevyjde z módy. Na konci devatenáctého století se staly oblíbeným vzorem pro oděvy ve Velké Británii. Tradičně byly puntíky používány jako vzor pro oblečení tanečnic flamenca.

ČÍST VÍCE

ČTVRTÉ VYDÁNÍ

LETNÍ EDITORIAL

|

Největším umělcem na světě je příroda. Dává nám spoustu všeho, učí nás, obdarovává harmonií a krásou. Z přírody čerpáme inspiraci, abychom mohli vytvářet vlastní umělecká díla.

ČÍST VÍCE

BEAUTY

COSRX

Jako velká milovnice pleťové kosmetiky mám vyzkoušeno doopravdy hodně značek jak levných, tak i dost drahých a musím říci, že málokdy je rozhodujícím faktorem cena.

ČÍST VÍCE

MÓDA

KRÁSA JE UMĚNÍ

ČÍST VÍCE

Každý z nás vnímá a vidí krásu jinak. My v Nobles ji vnímáme jako umění a jak psal Karel Čapek:

„To nejkrásnější na světě nejsou věci, nýbrž chvíle, okamžiky, nezachytitelné vteřiny“.

 

Každé focení pro nás je ukázkou toho okamžiku, kde můžeme zachytit vnější a vnitřní krásu člověka, kde všechno k sobě zapadá a výsledek překonává očekávání. Jedním slovem harmonie ve všem a všude.

PŘÍBĚH

KNIHKUPECTVÍ

Pamatuji si, když jsem byla malá, maminka mě často brala do knihovny, kde jsem s velkou radostí a chutí prohlížela knížky, vyhledávala zajímavé novinky a vždy si alespoň jednu knížku odnesla domů. Už nejsem malou holčičkou, ale ráda se zastavím v knihkupectvích, zvláště v těch menších, kde si s velkým nadšením prohlížím knížky a nostalgicky zavzpomínám na bezstarostné časy.

ČÍST VÍCE
ČÍST VÍCE 

MÓDA

SAVE MY BAG

Léto je obdobím, kdy rádi experimentujeme s barvami a nebojíme se ukázat intenzitu doplňků, abychom mohli předvádět nejzajímavější obrazy nejenom na zvláštní příležitost, ale i na každý den. 

PŘÍBĚHY

MÓDA

FLITRY

Kdy jindy než v létě můžeme ukázat krásu flitrů na oblečení, zvláště jestli chcete zaujmout ostatních svým výběrem? Je to prvek, který zadává tón celému vašemu stylistickému obrazu. 

ČÍST VÍCE

VLAD

Fotografie, které uvidíte níže, jsou modela Vlada Starostenka. Jeho vášní vždy byla móda, modeling a focení. 

Rodiče Vlada synovu vášeň nepodporovali a po ukončení střední školy se rozhodli, že půjde studovat medicinu. Jenže sám Vlad si přál dělat v životě úplně něco jiného...

ČÍST VÍCE

MÓDA

DÍVKA VE SKLENÍKU

Když vy, jako i my v Nobles, si přejete se občas se octnout v zátiší plným krásy, vůně kytek a úžasného pocitu spojení přírody a člověka, tak vřele doporučujeme navštívit malý kousíček ráje, který se nachází nedaleko od Prahy a kde si můžete vychutnat všechnu krásu přírody a lidské pracovitostí.

ČÍST VÍCE

PŘÍBĚHY

ANDĚLE MEZI NÁMI

 

Jak často potkáváte Anděle na zemi? A vůbec máte tušení jak vypadají? Asi skoro každý z nás si myslí, že mají krásná křídla, peří, létají v oblacích a kolem hlavy jim svítí svatozář... Je to možné, ale zatím jsem nikoho takového nepotkala. Potkala jsem ale úplně jinak vypadajícího anděla. 

ČÍST VÍCE

TŘETÍ VYDÁNÍ

KRÁSKA A ZVÍŘE

|

Koně jsou půvabné stvoření, které dokážeme obdivovat nekonečně dlouho. Jsou živým ztělesněním moci, krásy, tvrdohlavosti, vzpoury a lásky ke svobodě. Když se na ně díváte, naprosto cítíte tu neuvěřitelnou energii, která se snaží dostat ven s každým pohybem hřívy, ocasu nebo sklonu hlavy.

ČÍST VÍCE
ČÍST VÍCE

PŘÍBEHY

SÍLA SNŮ

 

Kdysi před x lety v malinkém městečku se jedné rodině narodila holčička. Budeme jí říkat Mery.  

MÓDA

JAKO MODELKA

Víte o tom, že nemusíte být modelkou, abychom vás nafotili do našeho Nobles´ Magazine? Foto, které uvidíte níže, jsou důkazem naších slov.

ČÍST VÍCE

PŘÍBĚH

KOUSEK LÉTA

ČÍST VÍCE

Před pár týdny jsme dostali mail od jednoho mladého muže jménem Ari Williams, který je modelem v Austrálii. Nabídl nám, zda bychom chtěli publikovat v NM jeho foto a také příběh jak se dostal k modelingu.  Dostali jsme úžasné fotografie, plné barev, které nafotila fotografka Michaela Win spolu s Makeup Artist Dani Catelino. Focení probíhalo v Austrálii na ikonických Brightin Beach Boxes v Melbourne.

ABOUT ME

BEAUTY

PŘÍBĚHY

NATÁLIE

Když jsem byla malá, věřila jsem na pohádky a princezny stejně jako každá holčička. Ne tak jsem ale byla uchvácena krásou princezen, jako spíš tím, co nosily. Ano šaty... Vnímala jsem úplně do detailů všechnu jejich krásu, rozkoš, eleganci, díky čemu princezny získávaly grácii, půvab a princeznovské kouzlo...

ČÍST VÍCE

ZAZÁŘIT JAKO HVĚZDA

Na jaře je čas zazářit a to v plném slova smyslu. A nejlépe nám v tom pomůže rozjasňovač neboli highlight. Určitě už víte, že se jedná o přípravek, který dokáže rozjasnit a udělat zdravě vypadající i hodně mdlou pleť.

ČÍST VÍCE

MÓDA

TRENDY JARA 2019

Milujete modní trendy? Do jaké míry jste schopni jím sledovat? A jak se vám líbí jeden z jarních trendů 2019 krátká džínová bunda, oblečená přes kabát (trenčkot)? Troufli byste si na to?

ČÍST VÍCE

DRUHÉ VYDÁNÍ

NĚŽNOST JARA

|

Přinášíme Vám kousek jara v podání křehké elegance naše Nobles modelky. Vnitřní krása – ohromná síla ženy, která přitahuje, inspiruje, omámí svojí přirozeností, dokáže měnit nejenom osudy, ale také chod celých dějin... 

ČÍST VÍCE

PŘÍBĚHY

UMĚNÍ FOTOGRAFIE

Umění fotografie je jedno z nejkrásnějších uměleckých forem moderního světa. Často si lide pletou skutečnou vášeň pro fotografování s velkým počtem snímků milovaného člověka. Pravé umění fotografie je ale více, než fotografie tipu Já a socha.

ČÍST VÍCE

JANI

Říká se, že kdo hledá, najde. Chvíli to trvalo, ale s hrdostí můžu tvrdit, že svůj super snímač Nobles našel. Tím je naše dvorní fotografka Jani. Mladá, kreativní, plná elánu a slunečního úsměvu s obrovskými sny, neskutečným talentem pozorovat a najít na obyčejném místě něco neobyčejného, zajímavého.

ČÍST VÍCE

PŘÍBĚHY

BÝT JINÝM

Napadlo vás někdy, že jste jiní, než ostatní? Přemýšlíte jinak, jinak se oblékáte, máte jiné sny a touhy, než zbytek lidstva? Být jiný neznamená být lepší, nebo horší. Být jiný je velká zodpovědnost vůči těm, kdo vám nerozumí nebo se vás bojí. Je těžké být jiný a nezranit city lidí, kteří tvrdí, že existuje jenom černá nebo bílá.

ČÍST VÍCE

BEAUTY

KOUZLO ROZJASNĚNÍ

Přišlo jaro a každý z nás se těší až ukáže svou krásu světu. Zdravá, odpočinutá a rozjasněná pokožka jen podtrhne naši krásu. A jak toho docílit po dlouhé zimě? Jednoduše.

ČÍST VÍCE

MÓDA

NOBLES ZAHRADA

Krása jarní přírody v podání naších úžasných, talentovaných a vzácných Nobles modelek nebo když se spojí krása a harmonie

ČÍST VÍCE

MÓDA

HALENKA S MAŠLÍ

Historie halenky začala v XIX století, kdy šaty, které běžně nosily dámy, byly rozdělené do dvou částí. Horní část nad pásem se stala halenkou. V současné době existuje mnoho stylů halenek, z nichž každá je nějak spojena s určitou historickou epochou.

Halenky zdobené mašlí, vstoupil do módy na začátku 20. století. Velkou popularitu dostali v 30. letech. 

ČÍST VÍCE

MÓDA

KYTKY A ŽENY

Kytky k ženám prostě patří, a myslím tím jak živé, tak i potisk na oblečení. Oblečení s potiskem kytek je jedním z dnešních trendů a zároveň je výbornou investicí, která vydrží v šatníku každé ženy hodně dlouho.  

ČÍST VÍCE

PRVNÍ VYDÁNÍ

NOBLES ZAČÁTEK

|

Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jaká má být titulní stránka našeho prvního vydání a rozhodli jsme se ve prospěch umění, zabaleného do krásy naše modelky Anetky. 

ČÍST VÍCE

PŘÍBĚHY

KDO JSME

Životním úkolem každého z nás je být šťastným. Když se narodíme, největším štěstím pro nás je láska maminky, tatínka a jistota toho, že jsou pro nás tady a teď. Dávají nám to nejlepší a zahrnují láskou, kterou potřebujeme, abychom vyrostli milujícími a dokázali si splnit sny.

ČÍST VÍCE

PŘÍBĚHY

PROTI PROUDU

ČÍST VÍCE

 

Přemýšlíte kde v Praze si dát výborné sendviče, polévky, dezerty nebo celodenní snídaně, když se nacházíte v Karlíně? Určitě zkuste rodinné bistro manželů Konečných PROTI PROUDU.

KULTURA

MALEŠICE

Unikátní areál v Malešicích je místem nejenom pro relaxace, ale také pro vytvoření nádherných fotek, plných citů a úžasných barev...

ČÍST VÍCE

BEAUTY

NIVEA

Každá z nás touží po dokonalé pletí a dost často zkoušíme různé kosmetické výrobky v naději získat vytoužený výsledek. Jen málokdy jsme spokojeni s očekávaným výsledkem a tak hledáme dál a dál. Mezi takové lidí patřím samozřejmě i já.

ČÍST VÍCE

MÓDA

MÓDA

Věděli jste, že slovo „móda“ pochází z francouzského mode, které vzniklo z latinského modus značícího „způsob“? Lidé se vždy chtěli oblékat moderně, vkusně a sebejistě. To jím dávalo pocit jedinečnosti, vzácnosti a nenapodobitelnosti.

ČÍST VÍCE