Sleva 20% s kupónem "Nobles20" na obrazy Sulzer design!!!

NOVÉ ČLÁNKY TENTO TÝDEN

Drahé slečny, maminky a babičky!!! Blíží se krásný svátek Mezinárodní den žen a proto v rámci online časopisu Nobles´ Magazine jsme pro vás přichystali zajímavý projekt...

PLEŤ

MIKROTOKOVÁ TERAPIE

Oteklý obličej po ránu trápí nejednu z nás, a to bez ohledu na to, kolik hodin jsme naspaly, zda jsme šly spát v deset, či až po půlnoci. Abychom věděly jak ten problém vyřešil, potřebujeme najít příčinu toho, co způsobuje otoky. 

FASHION

JAK NA TYLOVOU SUKNI TUTU

Máte rády Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě? A co její extravagantní outfity? Jistě víte, že jsou věci, ve kterých se cítíme jako princezny, které upoutají pozornost kolemjdoucích a pánové nechávají na nás svůj vzhled.

BY DOMINIKA

ČAS NA KRÁSU

Mé milé Noblesky, jak jistě víte, Nobles´ Magazine se snaží ukázat, že svět je plný krásy a spousta z nás dokáže tvořit krásu jakýmkoliv způsobem.

MÓDNÍ NÁZOR

MÓDA A INSTAGRAM

Originalita za každou cenu, neustálá změna, pomíjivost - jsou to slova, které patří k módě. Pomíjivost je součást jakékoli existence a zároveň inspirací pro kreativní lidi. Za posledních deset let móda procházela obrovskými změny. Módní přehlídky a nové kolekce můžeme snadno pozorovat na svém Instagram účtu.

 

PLEŤ

FACEBUILDING: KDY ZAČÍT CVIČIT

V jakém věku je vhodné začít s tréningem svalů obličeje? Odpovědí na tuto otázku je to, že ve všem, co děláme, má být míra a musíme zvážit potřeby a rizika, která jsou pro nás přijatelná.

FASHION

TAJNÝ ŽIVOT BARVY: ZELENÁ

Věděli jste o tom, že největší počet odstínů, které rozpoznává lidské oko, se nachází ve spektru zelené barvy? Zelená barva patří mezi 3 základní výchozí barvy, které lidské oko dokáže rozeznat mezi 10 miliony odstínů jiných barev.

FASHION

PÁNSKÉ OBLEČENÍ V DÁMSKÉM ŠATNÍKU

Už dávno není tajemstvím, že my ženy si rády půjčujeme věci ze šatníku naších drahých poloviček a  abych řekla pravdu, kolikrát nám to sluší mnohem více, než naším láskám. Pohodlí, minimalsmus a nějaké zvláštní kouzlo pánského oblečení nám dává sofistikovanost, půvab a v jisté míře i sexualitu.

PLEŤ

VITAMÍN C V KOSMETICE

Když se řekne "Vitamín C", tak to první, co nás hned napadne, jsou citrusové ať už jsou to pomeranče, mandarinky, citróny nebo limetky. 

 

PŘÍBĚH

VZPOMÍNKY

A zase o rok starší... Říkají, že s přibývajícími léty přichází také moudrost. Možná je to přeměnou energie, která nás přeplňuje od prvního dne našeho života, v životní zkušenosti?  Hodně věcí se v životě mění, o spoustu věcí přicházíme,  ale to, o co se nikdy nepřijdeme a co zůstane navždy s námi, jsou naše vzpomínky.

BY DOMINIKA

EKOLOGICKÉ MYŠLENÍ JE NOBLES 2

Dnes bych se s vámi ráda podívala na kosmetiku, její složení a také na co je důležité si dávat v kosmetických výrobcích pozor. 

FASHION 

 

ŠEŘÍKOVÁ JAKO ŠEŘÍK

Nevím jak vy, ale já když koukám na šeříkovou barvu, hned si vybavuji jaro. Teplo, čistá obloha, vůně šeříku a nasládlý vzduch, co vás omámí... To vše, co nám tak chybí v zimní období. Proto jsem se rozhodla vám ukázat kousek jara neboli šeříkovou barvu a její kombinací s komplementárními barvy.

PLEŤ

LABUTÍ KRK

Náš krk by se dalo přirovnat k rychlostní dálnici, kterou proudí krevní, lymfatické cévy a nervová vlákna. Všechny "dálnice" se nachází na boční straně krku. Když krční svaly jsou pokaždé napnuté, naše pokožka obličeje nedostává žádnou výživu zevnitř.

MAKEUP

JAK NA FIALOVÉ OČNÍ STÍNY

Tipy a triky

Fialové oční stíny jsou velmi oblíbené a hodí se ke každé barvě očí, obzvlášť k zeleným očím. Málokdo ale ví jakými odstíny je správně stínovat ...

FASHION

 

ŽENSKÝ OBLEK

 

Díky úžasným nápadům a kreativitě designerů, rok 2020 nám dává velké možností ve výběru dámských obleků a jejích kombinací. Podíváme se na to, jaké varianty nám nabízí.

PLEŤ

KDYŽ POKOŽKA MÁ ŽÍZEŇ

Víte, že suchá pokožka a dehydratovaná pokožka není totéž? Suchá pokožka je jedním z typů pokožky, kdežto dehydratovaná pokožka je stav kůže. Zajímavé a zároveň paradoxní je, že mastná pokožka může trpět dehydratací také. Důvody dehydratace pokožky jsou jenom dva.

ČÍST VÍCE

FASHION

KOUSEK MÓDY Z ROKU 2019

Ráda bych se s vámi podívala na to, co všechno se nám může hodit v roce 2020

z roku 2019. Přece "módní trendy" jsou

jenom doplněním k oblečení, které už máme

v šatníku, to jest k našemu módnímu základu.

ČÍST VÍCE

KULTURA

PROJEV KULTURY

Náboženství jsou součástí kultury, tradic a běžného života lidí po celém světě. Pravoslavný svátek Křest Páně čili Zjevení Páně je jedním z církevních svátků, který se dochoval od starověku.

FASHION

JAK NA ŠÁLU STYLOVĚ

Šála je doplňkem, bez kterého se v zimním období málokdo obejde. Kromě toho, že nám poskytuje teplo, je také stylovým doplňkem, který dokáže proměnit ve stylový a velice zajímavý i nenápadný outfit. 

ČÍST VÍCE

FASHION

DŽÍNY SKINNY: JAK NA NĚ

Džíny skinny vznikly více, než před padesáti lety. V 50. letech minulého století se začaly objevovat první prototypy modelu skinny. V té době je často nosily takové celebrity jako Marilyn Monroe a Audrey Hepburn. 
 

ČÍST VÍCE

PLEŤ

MASKA POD OČI

Máte rádi rozmazlování v podobě různých pleťových masek, peelingů, krému a dalších kosmetických vychytávek, které nabízí beauty svět? V poslední době hodně populární jsou hydrogelové polštářky pod oči neboli eyepatch.

ČÍST VÍCE

TĚLO

NOS:

MĚNÍME TVAR?

Tvar nosu obvykle dědíme po jednom z naších rodičů. Od narození do cca 11 let tvar nosu holek a kluk je prakticky stejná. V pubertě hodně mladých lidi řeší právě tvar svého nosu.

ČÍST VÍCE

FASHION LOOK

PLISOVANÁ SUKNĚ

Plisovaná sukně se stala klasikou, která při správné kombinaci dokáže udělat mladistvý a zároveň romantický dojem. Při výběru sukni ale musíte počítat s tím, že ...

ČÍST VÍCE

BY DOMINIKA

EKOLOGICKÉ MYŠLENÍ JE NOBLES

Každodenní  zásobování obchodů nás vede k utrácení horentních sum za nákupy oblečení, potravin, elektroniky, kosmetiky a jiného spotřebního zboží. Ano, u všech těchto odvětví se jedná pouze o spotřebu.

MODNÍ CELEBRITY

NIKDY NENÍ POZDĚ

Je to jedná z malá hereček, která díky své úžasné schopnosti výborně stylizovat věci názorně předvádí, že věk je jenom číslo a nikdy není pozdě být módní ikonou. Mimochodem díky své vášní její filmové postavy odrážely osobní styl Diane.

ČÍST VÍCE

PLEŤ

JAK NA SÉRA S KH

Všichni víme, že nejdůležitější vlastnost kyseliny hyaluronové je schopnost vázat na sebe vodu a díky tomu zajišťovat pevnost pleti. Proto není divu, že právě táto kyselina v poslední době je tak oblíbená v kosmetickém světě.

ČÍST VÍCE

KULTURA

SVÁTEČNÍ PETROHRAD

Když se řekne "zima" každému z nás se hned vybaví Vánoce a je to první, co napadne skoro každého evropana. V Rusku ale je to trošku jinak, hlavním svátkem zimy totiž považují Nový rok. 

FASHION LOOK

NÁPOVĚDA NA SILVESTRA

Příchod Nového roku každý z nás prožívá po svém. Ať už ve velkém nebo v kruhu těch nejmilovanějších budeme oslavovat tento svátek, my - ženy, dívky a maminky chceme vždy vypadat excelentně. Posílám vám pár malých nápověd jak toho docílit. 

ČÍST VÍCE

FASHION

FASHION ŠÁTEK

Šátek na hlavě je doplňkem, který dokáže v módní stylistice udělat akcent na jemnost, ženskost a romantiku. Aby obraz byl stylový a nepřidával zbytečně léta navíc, šátek musí být hedvábní se zajímavým potiskem. 

ČÍST VÍCE

BY DOMINIKA

ŽIVOT S HRDINOU

Už jako malá dívenka jsem si přála, aby mě jednoho dne vysvobodil princ na bílém koni, unesl mě do svého paláce a žili jsme spolu šťastně až do smrti.  V pubescentním období mi to přišlo absurdní a dnes si říkám, že se mi vlastně splnil dětský sen...

PŘÍBĚH

TAJNÝ ŽIVOT BARVY

Ještě z antických času víme, že  purpurová barva byla  kvůli své nesmírné ceně symbolem panovnické moci a bohatství.  Králové byli korunováni v purpurovém plášti, kardinálové měli svůj kardinálský purpur, nejvyšší soudcové měli purpurové taláry.

ČÍST VÍCE

MAKEUP

PAPOUŠČÍ OKO

Stalo se vám někdy, že jste si pořídili moc hezkou barevnou paletku očních stínů, očekáváte super barevný výsledek, ale opak je pravdou - stíny v paletce vypadají úplně jinak, než na očích. Zvláště co se týká oranžových a žlutých barev.

ČÍST VÍCE

MÓDA

RŮŽOVÁ NÁPOVĚDA

Harmonie stylistických obrazů spočívá v správné barevné kombinaci. 

Každá barva se dá kombinovat s 5 neutrálními: bílou, černou, šedou, béžovou a hnědou.

ČÍST VÍCE

MÓDA

BOTY 2019/2020

Bíle a pastelové boty jsou trendem 2019/2020, zvláště kozačky. Taková obuv je nejenom pohodlná, ale také velice stylová. Dodává obrazu jistou náladu a ukazuje na precizní styl majitelek.

ČÍST VÍCE

PŘÍBĚH

LÁSKA

Láska až do konce života, věčná láska... V radosti a smutku, ve zdraví a nemoci... Přede mnou byl příklad takové lásky, o které sníme, slyšíme a kterou slibujeme i když si dokonce neuvědomujeme co to znamená...

 

ČÍST VÍCE

MÓDA

NA VĚKU NEZÁLEŽÍ

Móda není pro určitou věkovou kategorii ale pro každého z nás. Vypadat stylově můžeme jak v 8, tak i v 80 letech. Nezáleží na věku, ale na nás samých, našeho individuálního přístupu k módě a stylu, který buď máme od narození nebo získáváme v průběhu života. 

ČÍST VÍCE

PLEŤ

VITAMÍNY V KOSMETICE

Všichni víme jak přínosné jsou vitamíny pro lidské tělo. Jsou ale opravdu nezbytné v kosmetice? . Jsou považovány za hlavní vitamíny krásy, zdraví a mládí. Jsou považovány za hlavní vitamíny krásy, zdraví a mládí.

ČÍST VÍCE

FASHION LOOK

MANGO

Posílám malinkou nápovědu jak sebrat zajímavé obrazy od značky Mango s minimalistickým a sofistikovaným nádechem, které se hodí jak do práce, tak na procházku. Základem je vlněný kabát barvy Camel. 

ČÍST VÍCE

TRENDY

BARVA SEZÓNY 2020

Tento rok byla vyhlášena barvou roku 2020 klasická modrá PANTONE 19-4052 Classic Blue. Víte kdo rozhoduje o hlavních barvách sezóny? Modrá barva nebyla zvolena náhodně. 

ČÍST VÍCE

MÓDA

PANGAIA

Pangaia používá nejmodernější technologii a velice si zakládá na udržitelné módě. Nedávno značka vypustila zimní bundy, jejichž náplní byly místo ptačího peří sušené květy a částice recyklovaného plastu, a to je skutečný průlom ve zpracování různých materiálů.

ČÍST VÍCE

PLEŤ

SPÁNEK A VRÁSKY

Spánek je neoddělitelnou součástí našeho života a proto jeho kvalita je velice důležitá. V noci v těle probíhají regenerační procesy, které nenahradí ani ty nejdražší krémy.

ČÍST VÍCE

NOVÁ EDICE

DOMINIKA

Umění svádí dohromady lidi podobných názorů a i takových, kteří se dívají stejným směrem.

Na jedné z přehlídek jsem si všimla modelky, která mě zaujala svou přírodní krásou, křehkostí, jemností a nejvíce...

ČÍST VÍCE

ART

SULZER DESIGN

Rádi bychom vám ukázali tvorbu jednoho člověka, který je výborným architektem, a ve volné chvíli se věnuje právě tvorbě abstraktních obrazů geometrického směru. Svou tvorbu začal v březnu 2019 pod značkou Sulzer design. 

ČÍST VÍCE

BY DOMINIKA

OÁZA KLIDU

Místo, které vás pohladí na duši a zklidní vaše smysly. Jakoby kousek Asie v zapadlém koutku uprostřed centra rušného města.

Oáza klidu a radosti je úžasná čajovna s jednoduchým názvem Dobrá čajovna.

ART

COLINE NOVA

Říká se, že kreativita nezná meze a tvorba Coline Nove je tomu potvrzením.

Je velkou obdivovatelkou stylu Performers a to, co vzniká pod jejíma šikovnýma rukama, můžete vidět na naších stránkách.

ČÍST VÍCE

KULTURA

JEHO VELICENSTVO 

PETROHRAD

Kultura je tím, co nás obklopuje, ovlivňuje, inspiruje a vzdělává. Čím více toho vidíme, tím více jsme vzdělanější a náš duchovní svět je bohatší. A proto jsme se rozhodli udělat NM trošku mezinárodním.

ČÍST VÍCE

BY DOMINIKA

SNÍT, ŽÍT, KONAT...

Každý máme nebo alespoň jsme měli nějaké sny.

Někteří z nás si je splnili, jiní zas schovali do šuplíku nočního stolku a jednou za čas před spaním ten šuplík otevřeme a prohlížíme si utajené a pevně uzamčené touhy…

FASHION

COLORTERAPIE

Některé barvy máme rádi, jiné nesnášíme a občas máme potřebu vzít si oblečení určitého odstínu. 

Barvy na oblečení, stěnách či nábytku působí na naši psychiku a tím ovlivňují i naše chování a rozhodování.

ČÍST VÍCE

FOTO

V ZAJETÍ ŠÍPKŮ

Občas je fajn zavzpomínat na dětské časy a inspirovat se krásou těch pohádkových bytostí, o kterých nám vyprávěli rodiče.

Naše Šípková Růženka je sice trošku netradiční, ale kouzlo krásy jí doopravdy nechybí, ba naopak. 

ČÍST VÍCE

NOVÉ ČLÁNKY TENTO TÝDEN

KOSMETIKA

KRÉMOVÁ TVÁŘENA

Velmi často pokožka v zimě je podrážděná, vysušená a jakýkoli kosmetický výrobek se nanáší dost špatně. V takovém případě pomůžou kosmetické přípravky krémové konzistence.

ČÍST VÍCE

MÓDA

MŮŽEŠ BÝT TÍM, ČÍM CHCEŠ

Tento rok panenka Barbie, která je světově nejznámější a nejprodávanější ve světě, slaví 60 let. "Můžeš být tím, čím chceš" - toto je motto Barbie 

ČÍST VÍCE

KOSMETIKA

TŘPYTKY

V AKCI

Blíží se oslavy příchodu Nového roku a hodně z nás se na to připravuje velice pečlivě - začínající výběrem lokality až do vhodného oblečení, účesu a makeupu.

ČÍST VÍCE

MÓDA

ELEGANTNÍ MINIMALISMUS

Minimalismus je módním trendem, který pochází z 20 let minulého století.

V dnešní době se stává se čím dál více oblíbeným a populárním.  Toto módní odvětví poznáte podle preciznosti a rafinovaného stylu.

ČÍST VÍCE

PŘÍBĚH

SUPERNOVA

Od útlého věku se s ní život nemazlil. Pocházela z tak chudé rodiny, že v 11 letech musela nechat školu a pomáhat mamince samoživitelce prodávat ovoce a zeleninu, aby uživila rodinu. 

ČÍST VÍCE

MÓDA

TAJEMSTVÍ CHYTRÝCH NÁKUPŮ

Blíží se sezóna výprodejů a každý z nás se neskutečně těší až obohatí svůj šatník.
Abychom si mohli během slev pořídit doopravdy skvělé věci, které nestrčíme někam do skříně jako věci, koupené minulou sezonu, zkusím vám  poradit jak udělat co nejmíň chyb, které většinou děláme při nákupech.

ČÍST VÍCE

PLEŤ

KYSELINA MANDLOVÁ

Spousta z nás miluje mandle. Ale že až se dozvíte o tom, co všechno dokáže kyselina mandlová, tak si ji zamilujete také. Krátce vám zkusím vysvětlit čím  je tak výjimečná. 

ČÍST VÍCE

MÓDA

PÁSKY

Miluji módu hodně moc a jsem zvykla se každý den oblékat jinak. A pravě správně zvolený doplněk umožní udělat to, že stejná věc může vypadat pokaždé stylisticky úplně jinak.

ČÍST VÍCE

BEAUTY TRIKY

PATRIK TA

Časopis Vogue ho zařadil k nejlepším a nejvyhlášenějším vizážistům světa. 

A jen pro zajímavost nemá žádné vzdělání vizážisty, je samouk. Doba, za kterou vás nalíčí, je 2,5 hodiny a cena začíná od 18 tís Kč. Šly byste do toho?

ČÍST VÍCE

MÓDA

BUNDA AVIATOR

Bundy Aviator se už dávno staly klasikou a každá milující módu holka určitě má alespoň jednu ve svém šatníku. Každá sezóna nabízí své pravidla kombinace věcí.

ČÍST VÍCE

BEAUTY

TAJEMSTVÍ STŘEDOVĚKÉ KRÁSY

Říkají, že hlavním kouzlem Kleopatry bylo nejenom krása, úžasné vzdělání, díky kterému mluvila několika jazyky, ale také neskutečný smysl pro humor. 

ČÍST VÍCE

PLEŤ

JAK ZPEVNIT POKOŽKU POD OČIMA

Říká se, že oko je do duše okno. Oči prozrazují naše pocity a nálady, ale také jasně odrážejí stav našeho těla. Většina z nás má hodně suchou a tenkou pokožku pod očima. 

ČÍST VÍCE

MÓDA

MÓDNÍ NÁPOVĚDA

Nejdůležitějším v módě je vybrat to nejlepší pro určitou osobu. Umění správně kombinovat věcí mezi sebou pomůže nám vypadat jedinečně a osobitě.

ČÍST VÍCE

PLEŤ

POVISLÁ VÍČKA

Povislá horní víčka trápí hodně žen a jsou jedním z faktorů, který nám přidává na věku, a  celkový výraz obličeje dělá smutným a unaveným.

ČÍST VÍCE

MÓDA

BUNDY 2019/2020

Jaké bundy nabízí móda sezony podzim/zima 2019-2020 a nápady jak stylově je můžete kombinovat najdete v tomto článku.

ČÍST VÍCE

MÓDA

DĚJINY HAUTE COUTURE III

Fascinace levnějšími a často i originálními vintage šaty prospívá zániku Haute couture ještě více. Ze slavných domů couture zůstali do roku 2008 pouze dva - Chanel a Dior. Zajímavé je, že v jejich čele nejsou vůbec žádní francouzští návrháři: Karl Lagerfeld je Němec, John Galliano pochází

z Gibraltaru.

ČÍST VÍCE

MÓDA

DĚJINY HAUTE COUTURE II

Revoluce mládeže 1968 a vymyslel mini sukně se také špatně odrazili na Haute couture, jelikož vysoká móda vždycky vsázela na dlouhé večerní róby. Nové talenty Yves Saint Laurent, Andre Courreges, Pierre Cardin ale dokázali udělat současnost jako největší přednost vysoké módy.

ČÍST VÍCE

MÓDA

DĚJINY HAUTE COUTURE XX STOLETÍ I

Historie módy je bohata na různá zajímavá fakta, o kterých jste možná ani neslyšeli.
V dvacátých letech XX století mezi módními domy (Haute couture) byla velká konkurence, soutěžili mezi sebou ve všem, v čem mohli. 

ČÍST VÍCE

MÓDNÍ TRENDY

JAK NA PUNČOCHÁČE

Posílám vám pár módních nápadů a základních pravidel stylingu jak a s čím nosit punčocháče. 

Jestli stále váháte s barvou punčocháč, zvolte klasiku – černá, šedá, hnědá
Pamatujte si, že tmavé barvy dělají nohy štíhlejšími a světlé naopak.

ČÍST VÍCE

MÓDNÍ TRENDY

ROLÁK - JAK A S ČÍM NOSIT

Jak být v teple a zároveň stylově oblečeným? Posílám vám několik nápadu jak a s čím nosit rolák. 

ČÍST VÍCE

MÓDNÍ TRENDY

KOHOUTÍ STOPA

Jedním z největších trendů podzimu 2019 je kohoutí stopa.
Kohoutí stopa jak ji známe dnes se objevila v XIX století. Byla velice oblíbená mezi politiky a později i samotným princem Waleským. 

ČÍST VÍCE

ZAJÍMAVÁ FAKTA

TVŮRCE ITALSKÉHO MINIMALISMU

Giorgio Armani - módní návrhář, který radikálně změnil zákony módy a svým uměním udělal revoluci v módě. Říkával,

že svému úspěchu dluží především ženám s nedokonalou postavu.

ČÍST VÍCE

ZAJÍMAVÁ FAKTA

GIANNI VERSACE

Když si žena oblékne šaty, vdechne jím život... 

Vklad Gianniho Versace v módu byl kolosální.

ČÍST VÍCE

PLEŤ

CVIČ A TO SPRÁVNĚ

Jestli jste se dáli na cestu cvičení svalů obličeje, nebo se teprve chystáte cvičit sami, je velice důležité se přidržovat pár povinných doporučení.

ČÍST VÍCE

PLEŤ

CVIČENÍ A VRÁSKY

Naše tělo se skládá ze svalů, posilováním kterých dokážeme získat postavu snů. Abychom toho docílili, cvičíme buď sami, nebo se svěříme do rukou profesionálů, kteří nám přizpůsobí program přesně na míru, aby výsledek byl co nejlepší.

ČÍST VÍCE

PLEŤ

VĚDA O KRÁSE

Dodržováním třech pravidel pomůžeme pletí zůstat co nejdéle excelentní v jakémkoliv věku. Víte o která se jedná?

ČÍST VÍCE

EDITORIAL

ČERNÁ VS. BÍLÁ

Zámecký park u zámku Průhonice je jedním z nejvýznamnějších zámeckých parků v Česku. Dílo přírody a lidského ducha, kde se cítíte jako v pohádce.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL

PUNTÍKŮ JAKO MÁKŮ

Puntíky jsou trendem, který nikdy nevyjde z módy.

Na konci devatenáctého století se staly oblíbeným vzorem pro oděvy  ve Velké Británii.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL

ADÉLKA

V našem Nobles Týmu se objevila nová křehká krása jménem Adélka.

Momentálně se Adélka snaží prosadit v zahraničí,

ale zanechala nám v Česku kapku své krásy a svého talentu...

ČÍST VÍCE

EDITORIAL

POHÁDKOVÉ FOCENÍ

Věříte na pohádky? A co takhle pohádkové focení u zámku?

Pro tentokrát jsme si zvolili úžasné místo, barokní stavba kterého se nachází v pražské městské části Troja na pravém břehu řeky Vltavy.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL

LETNÍ NOSTALGIE

Bohatství, které nám dává příroda, nikdy nepřestanu obdivovat...

Krásu okolí vidíme běžně a snadno si zvykáme na všechno, bereme ji jako samozřejmost a myslíme si, že tak bude celý život. 

ČÍST VÍCE

EDITORIAL

DOKONALÁ KRÁSA V ZÁTIŠÍ ...

Zátiší... Ideální místo kam se schovat od ruchu velkoměsta a kde na chvilku můžete být sami sebou.

Kde samá příroda pobízí člověka k tvorbě, vytváří umělecká díla a naděluje každého z nás magickými okamžiky.

ČÍST VÍCE

PLEŤ

KRÁSA NENÍ NA ÚKOR ZDRAVÍ

Jelikož jednou z hlavních myšlenek Nobles´ Magazinu je poskytnout vám to nejlepší a nejzajímavější, co nabízí dnešní trh, domluvili jsme se s úžasnou paní doktorkou Elenou Hlopovou z kliniky Aesthetics centrer Elena Hlopova na zajímavé spolupráci.

ČÍST VÍCE

NOVÁ EDICE

Kdo růže netrhal neví jak voní

COSRX

Dívka ve skleníku

SAVE MY BAG

VLAD

Krása je umění

Krása přírody

Flitry

Knihkupectví

Anděle mezi námi

NOVÁ EDICE

TRENDY

MÓDA

Milujete modní trendy? Do jaké míry jste schopni jím sledovat? A co takhle jeden z trendů krátká džínová bunda, oblečená na kabát (trenčkot), troufli byste si na to?

Číst více

SÍLA SNŮ

PŘÍBĚHY

Kdysi před x lety v malinkém městečku se jedné rodině narodila holčička. Budeme jí říkat Mery.

Číst více

JAKO MODELKA

PROMĚNY

Víte o tom, že nemusíte být modelkou, abychom vás nafotili do našeho Nobles´ Magazine?

Číst více

KOUSEK LÉTA

PŘÍBĚHY

Před pár týdny jsme dostali mail od jednoho mladého muže jménem Ari Williams, který je modelem v Austrálii. 

Číst více

KRÁSKA A ZVÍŘE

PHOTO

Koně jsou půvabné stvoření, které dokážeme obdivovat nekonečně dlouho. Jsou živým ztělesněním moci, krásy, tvrdohlavosti, vzpoury a lásky ke svobodě.

Číst více

NATÁLIE

PŘÍBĚHY

Když jsem byla malá, věřila jsem na pohádky a princezny stejně jako každá holčička. Zdálo by se, že na tom nic divného není, vždyť je to přece správné a normální v takovém věku.

Číst více

ZAZÁŘIT JAKO HVĚZDA

BEAUTY

Na jaře je čas zazářit a to v plném slova smyslu. A nejlépe nám v tom pomůže rozjasňovač neboli highlight.

Číst více

KYTKY A ŽENY

MÓDA

Kytky k ženám prostě patří, a myslím tím jak živé, tak i potisk na oblečení. Oblečení s potiskem kytek je jedním z dnešních trendů a zároveň je výbornou investicí, která vydrží hodně dlouho v šatníku každé ženy.

Číst více

HALENKA S MAŠLÍ

MÓDA

Historie halenky začala v XIX století, kdy šaty, které běžně nosily dámy, byly rozděleny do dvou částí.

Číst více

NOVÁ EDICE

UMĚNÍ FOTOGRAFIE

PHOTO

Umění fotografie je jedno z nejkrásnějších uměleckých forem moderního světa.

Často si lide pletou skutečnou vášeň pro fotografování s velkým počtem snímků milovaného člověka. 

Číst více

NOBLES ZAHRADA

PHOTO


Krása jarní přírody v podání naších úžasných, talentovaných a vzácných Nobles modelek.

Číst více

KOUZLO ROZJASNĚNÍ

BEAUTY

Přišlo jaro a každý z nás se těší až ukáže svou krásu světu. Zdravá, odpočinutá a rozjasněná pokožka jen podtrhne naši krásu.

Číst více

BÝT JINÝM

PHOTO

Napadlo vás někdy, že jste jiní, než ostatní? Přemýšlíte jinak, jinak se oblékáte, máte jiné sny a touhy, než zbytek lidstva?

Číst více

NĚŽNOST JARA

PHOTO

Vnitřní krása – ohromná síla ženy, která přitahuje, inspiruje, omámí svojí přirozeností, dokáže měnit nejenom osudy, ale také chod celých dějin...

Číst více

JANI

PŘÍBĚH

Říká se kdo hledá, ten najde. A sice to trvalo dlouho, ale s hrdostí můžu tvrdit, že svůj super snímač Nobles našel.

Číst více

NOVÉ VYDÁNÍ

O nás

KDO JSME

Číst více

Tipy a triky

NIVEA

Číst více

Úžasná místa

PROTI PROUDU

Číst více

Kultura

ZAČÍNÁME

Číst více

Photo

MALEŠICE

Číst více

Příběh

MÓDA

Číst více