NOVÉ VYDÁNÍ!!! 

OSMÉ-DEVÁTÉ VYDÁNÍ 2021

NOVÉ

NEBOJ SE SNÍT

 Celé 2 měsíce jsme intenzivně pracovali a hledali nové příležitosti ukázat Vám kreativní myšlení našeho Nobles týmu. Škoda, že spolu s editorialy Vám nemůžeme předat ty emoce, které jsme dostávali při práci, abyste co nejlépe pochopili tvůrčí prostředí, ve kterém vždy pracujeme. Každopádně se můžete kochat dokonalou prací našeho skvělého týmu a zpříjemnit si tak podzim.  

ČÍST VÍCE

NOVÉ

ČÍSTÁ KRÁSA

 Už se to stává naší tradicí, že ukazujeme malé Nobles modelky, které oplývají takovou krásou a jemností, která nás dokáže na chvíli zastavit od každodenních závazku a donutí nás přemýšlet nad tím, zda děláme dost pro to, aby žily ve správném světě?

ČÍST VÍCE

NOVÉ

KOLOTOČ ŽIVOTA

ČÍST VÍCE

NOVÉ

SVĚT PODLE VERONIKY

Ať Vás svět změní a Vy můžete změnit svět... 

ČÍST VÍCE

NOVÉ

ŽIVEL VODY

Vodních editorialů jsme stihli nafotit docela hodně, dokonce i když počasí na koupání nebylo úplně ideální. Ale co neudělat pro krásný editorial, který nám nafotil náš nový fotograf Rosťa. Mimochodem, toto bylo naše první focení. O tom kdo je, co dělá a proč fotí, se dozvíte v následujícím editorialu. 

ČÍST VÍCE

NOVÉ

CESTA ZA OVEČKAMI

Původní myšlenkou bylo focení editorialu s ovečkami, na který jsem se doopravdy hodně těšila. A upřímně nebyla jsem jedinou, kdo si v hlavě promítal úžasné fotografie, kterých mám pár desítek uložených na Instagramu a ještě více na Pinterestu. A tak se náš úžasný a kreativní tým vydal na cestu za ovečkami.

ČÍST VÍCE

NOVÉ

CESTA ZA OVEČKAMI II

ČÍST VÍCE

NOBLES VODA

Tento měsíc jsme hodně fotili s našim novým fotografem, který k nám přijel ze zahraničí. Jeho tvorba je plná citů a řekla bych přírodní elegance. Ve svých fotografiích vidí člověka tak, jak ho cítí a vnímá. Fotografickému umění se věnuje už několik let a velmi rád cestuje. Jeho vnímání krásy mu pomáhá dokonale zachytit emoce a tu jiskru v očích, která dává „život“ obyčejné fotografii.

NOVÉ

ČÍST VÍCE

NOVÉ

Pokud si chcete užít trochu přírodního ráje uprostřed města, vyzkoušejte zahradu Kinských. Strávit čas v přírodě a projít se krásami staré Prahy zní jako sen, který se může stát skutečnost, pokud navštívíte toto úchvatné místo. Nechci zde vypisovat kdy vznikla, co kdysi bylo před X léty a tak dál, protože toto všechno se dozvíte na stránkách Wikipedie nebo jakéhokoliv průvodce po Praze. 

ČÍST VÍCE

ŠARMANTNÍ REBELKA

NOVÉ

PŘÍBĚH RÁKOSÍ I

ČÍST VÍCE

NOVÉ

PŘÍBĚH RÁKOSÍ II

Kdysi vyhlášený francouzský fotograf Robert Doisneau řekl takovou větu: "Moje fotografie ukazují svět, jaký bych byl rád aby byl"... Sice jeho tvorba byla o humorným zobrazením pouličního života v Paříži, ale z velké části měl pravdu. Vidíme to, co chceme vidět. My v Nobles vidíme krásu, talent a umění? A co vidíte Vy?

ČÍST VÍCE

NOVÉ

NĚHA VODY

Focení ve vodě bylo naším oblíbeným druhem letního a dokonce i podzimního focení. Tyto editorialy jsou obzvlášť romantické a něžné. Není to úplně jednoduché focení, ale pokud máte šikovnou fotografku, modelku a šaty lehké jako peříčko, které napodobují ženské křivky a dokáži být jako jemný letní vánek, pak takové focení je jedná velká radost. Tak neváhejte a mrkněte na „mokrý“ editorial v podání naší Janičky. 

ČÍST VÍCE

NOVÉ

DOTEK JEMNOSTI

ČÍST VÍCE

NOVÉ

EDITORIAL by EVGENIA

ČÍST VÍCE

NOVÉ

FASHION ODVAHA

 Když Vám přijde email. ve kterém se dočtete, že motivujete slečny, které se kdysi věnovaly modelingu, aby se k němu zase vrátily alespoň na chvilku a spolu s námi tak dokázali tvořit krásu na našich stránkách, pochopíte, že jste se svým projektem na správné cestě. Tu jemnost a odvahu v psaní zároveň jsme si nemohli nechat ujít a oslovili slečnu, která nás svou skromností a talentem okouzlila jednou provždy.

ČÍST VÍCE

NOVÉ

KREATIVNÍ PODZIM

 Pro někoho je léto obdobím odpočinku, ale pro nás je to největší a nejlepší čas kdy můžeme tvořit, vymýšlet a experimentovat vší sílou. Tento editorial byl dobrodružstvím od samého začátku, ale jak říkám změna je život a my aspoň máme na co vzpomínat. 

ČÍST VÍCE

NOVÉ

BOTANICA

ČÍST VÍCE

NOVÉ

THE PRISM OF TIME

ČÍST VÍCE

NOVÉ

UMĚNÍ, MÓDA A MY

Kultura a společné dobro jsou stejně základní jako voda. A proto se UMĚNÍ UČÍME V MUZEU...

ČÍST VÍCE

NOVÉ

EDITORIAL by ROSŤA

ČÍST VÍCE

ŠESTÉ-SEDMÉ VYDÁNÍ 2021

NOBLES SOUTĚŽ!!!

A je to tady :) Jak jsme slíbili, představujeme Vám projekt s úžasnou Veronikou Petrovou a také skvělou a velmi talentovanou návrhářkou Ninou Klymiuk, zakladatelkou značky N.K.La Perle Dress. Projekt proběhne formou soutěže, do které se může zapojit každá z vás. A v čem taková soutěž spočívá? 

Jelikož každá z nás ví jak je důležité vypadat hezky nejen zvenčí ale i zevnitř,  jsme se rozhodli věnovat vnitřní a vnější proměnu jedné šťastné výherkyni, která se přihlásí do soutěže a bude náhodně námi vybrána. Hodnota proměny je 70.000Kč!!!

ČÍST VÍCE

ŠŤASTNÁ MYSL

Nic není náhoda a o tom jsme se mohli přesvědčit při seznámení s herečkou, moderátorkou a dnes i úspěšnou životní koučkou, lektorkou 5 Tibeťanů a mentorkou Šťastné mysli Veronikou Petrovou. Mladá, charismatická, vzdělaná a velmi akční Veronika, má již za sebou dlouhý seznam úspěchů a také velkých životních změn, které jí umožnily objevit nové možnosti a cesty. 

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by INNA

 Rozmanitost práce, která čím dál více naplňuje obsah našeho Nobles tvůrčího prostředí mě osobně těší tak moc, že už jsem se nemohla dočkat, až Vám představím všechnu tu krásu našeho letního vydání.

ČÍST VÍCE

NOBLES EMPATIE

ČÍST VÍCE

ZRZAVÝ EDITORIAL

 Velkého malíře Tiziana považují za zakladatele stylu renesance. Působil v 15 st. v Benátkách a miloval zrzavou barvu. V každém jeho díle dominují až neskutečné odstíny žluté a hnědě barvy a obrazy tohoto malíře se staly symbolem luxusu a bohatství.

ČÍST VÍCE

MÓDNÍ INTELIGENCE

 Jak víte svět módy čerpá inspiraci z mnoha oblastí. Vybírá si to nejlepší z přírody, umění i techniky. Coco Chanel kdysi řekla, že v módě nejde pouze o oblečení. Móda je na obloze, na ulici, móda souvisí s našimi nápady, s tím, jak žijeme, i s tím, co se děje kolem nás. Pokud dokážeme vnímat maličkosti kolem sebe, dokážeme vnímat a cítit módu tak, aniž bychom se k tomu nutili.

ČÍST VÍCE

KŘEHKOSTI, TVÉ JMÉNO JE ŽENA

 Křehkosti, tvé jméno je žena… . Takovým citátem bych vyjádřila editorial, který jsme nafotily společně s novou fotografkou Tiffany. Výsledek spolupráce tak nejvíce přesně vystihuje ženskou krásu, sílu a křehkost zároveň.

ČÍST VÍCE

NOBLES KIDS

ČÍST VÍCE

VÍM, ŽE NIC NEVÍM

 V čem podle Vás spočívá inteligence člověka?

Všichni jste slyšeli rčení Sókratése „Vím, že nic nevím“, což znamená, že se stále máme čemu učit a že náš mozek je vždy otevřený novým nápadům, a co více, vnímání tohoto faktu slouží jako motivace pro nás, abychom se nikdy nepřestali zajímat ať už o práci, kterou děláme nebo koníčky, které nám pomáhají přežít realitu dnešní doby.

ČÍST VÍCE

 Léto je ideální doba na experimenty s oblečením, a týká se to nejenom nových zářivých barev, ale také střihů nebo celkové změny svého stylu. Je pravda, že pokud jste nikdy předtím nenosili výrazné barvy, tak vás takové experimenty mohou nejprve vyděsit, ale nemusíte se bát.  

ČÍST VÍCE

BAREVNÉ LÉTO

OKAMŽIK MLČENÍ

ČÍST VÍCE

PRŮSVITNO

ČÍST VÍCE

3 v I

 Chcete jednu hádanku? Co společného mají v sobě Teplice, Brno a Ostrava? Nic Vás nenapadá? Tak já Vám to tedy prozradím: je to LÁSKA k umění.   A dokonce tak velká, že umělci, kteří se podíleli na tomto projektu, neodradila ani cesta do Prahy, která přiznejme si na rovinu netrvá 30 min. 

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by DOMINIKA

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by KLÁRA

ČÍST VÍCE

ROUGH SOFTNESS

 Obrovská dávka tvůrčí energie, spousta legrace, super tým a jako výsledek 3 neuvěřitelně citlivé editorialy a jedno nádherné video, teď zdobí stránky našeho letního vydání. Za mě osobně to stálo za to. Mimochodem zopakujeme to někdy zase? Tak který editorial jste si zamilovali nejvíce?

ČÍST VÍCE

VLČÍ MÁKY

 Vždy když projíždím kolem pole s máky si totiž vzpomínám na vyhlášené dílo malíře Claude Moneta Vlčí máky . Pole, klid a krása máků, která dokáže nadchnout člověka pro ztvárnění kousku vnitřního světa. Pokud milujete umělecká díla Moneta určitě víte, že kromě nové technologie nanášení barev na plátno byl vyhlášený tím, že na svých obrazech se snažil ukázat hru barev v určitém okamžiku dne a dokonce se většina kritiků shoduje na tom, že dělal pokusy o zachycení pohybu na plátně.

ČÍST VÍCE

VÝLET ZA MOTÝLKY

 Pro někoho je léto obdobím odpočinku, ale pro nás je to největší a nejlepší čas kdy můžeme tvořit, vymýšlet a experimentovat vší sílou. Tento editorial byl dobrodružstvím od samého začátku, ale jak říkám změna je život a my aspoň máme na co vzpomínat. 

ČÍST VÍCE

ZPÁTKY DO DĚTSTVÍ

ČÍST VÍCE

NOBLES GEOMETRIE

ČÍST VÍCE

NOBLES POCHYBNOSTI

 Americká spisovatelka Sylvia Plathova kdysi řekla, že nejhorší nepřítel kreativity jsou osobní pochybnosti. Na stránkách NM se docela často zmiňuji o kreativitě a o tom jak na ni. Doteď si pamatuji na své začátky a to, jak jsem pochybovala o každém svém pohybu nebo jakémkoliv nápadu.

ČÍST VÍCE

ČTVRTÉ- PÁTÉ VYDÁNÍ 2021

KŘÍDLA BUDOUCNOSTI

Rodičovství je největší výzva v životě každého z nás. Maminkou a tatínkem se sice oficiálně stáváme dnem narození našeho dítěte, ale pocitově a s kompetencemi, často až pozvolna v průběhu následujících měsíců a let. Než se sžijeme s tím, co naše nová role vyžaduje, náš život, hodnoty, priority mezitím nabudou nových podob a v průběhu toho se změníme i my sami. S každým dalším dnem v nové roli rodiče často zjišťujeme, že nevíme vůbec nic.

ČÍST VÍCE

BYLO, NEBYLO

Příběhy lidí, kteří dosáhli velkých úspěchů, nás dokážou povzbudit, dát víru v to, že i my si můžeme splnit sny nebo pochopit, že cesta za úspěchem je trnitá a díky odhodlání něco dokázat utužujeme svou vytrvalost. Je tomu ale tak, že o spoustě životních příběhů nemáme ani zdaní a proto my v Nobles´ rádi objevujeme lidi a jejich cesty, které by mohly inspirovat každého z nás.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by MADIDE

ČÍST VÍCE

KREATIVNÍ FAKTOR

Věděli jste, že mezi faktory, které nám pomáhají ke kreativitě, patří také humor? Ano nejen že vás to bude bavit, ale přijdete na nové způsoby a možnosti, jak svoji práci dělat lépe a s větším nadšením. Díky tomu dostanete do svého života více pohody, uvolnění, radosti z každého dne a tolik potřebného nadhledu.

ČÍST VÍCE

MONICAMA

„MONICAMA je prakticky moje tvář, moje duše. Vychází čistě jen ze mě a každičký kousek je navržen tak, abych si ho především oblékla já. A tak se můj smysl pro minimalismus značně projevuje v mých modelech a celkově v mé tvorbě. Nejedná se o kusy šité na modelky, ale o kusy šité na reálné ženy, dívky pro jakoukoliv věkovou kategorii. Značku MONICAMA chci vést ke kráse jednoduchosti a respektu k naší planetě. Přesně tak jak to dělám ve svém životě já“.

ČÍST VÍCE

SVATEBNÍ EDITORIAL I

Konečně se naše životy vrací do normálu a pro spoustu mladých a zamilovaných přichází svatební sezóna. Dlouho očekávaná a také velmi emoční životní událost, kterou má hodně z nás promyšlenou úplně do detailů.

ČÍST VÍCE

SVATEBNÍ EDITORIAL II

ČÍST VÍCE

SVATEBNÍ EDITORIALIII

Nebojte se bořit stereotypy...

ČÍST VÍCE

Když před 5 lety začínala fotit, soustředila se hlavně na zvířata, ke kterým má silný vztah už od malička. Postupem času začala fotit lidi, zejména portréty. Velmi ji baví vymýšlet nové projekty a díky tomu unikat realitě všedních dní. Do budoucna by moc ráda pokračovala v tom, co ji baví a zároveň se díky tomu posunula dál.

ČÍST VÍCE

FASHION MOTÝLKY

MELUSA

ČÍST VÍCE

MAYAM

ČÍST VÍCE

POHLED NA VĚCI

Městské prostředí mění naše vnímání světa. Určuje, jestli je pro nás důležitější spíš celek, nebo se soustředíme na detaily. Proto i kreativitu ve městě si můžeme představit jako schopnost přizpůsobovat se procesu změn, kterým města procházejí v závislosti na vnějších i vnitřních podmínkách.

ČÍST VÍCE

IDEÁL KRÁSY

Ideál krásy je velice diskutovaným tématem. První ideál lze datovat již do pravěku, kde byla pravděpodobně vytvořena soška Věstonické Venuše, která byla plnějších tvarů. Postupně Věstonickou Venuši vystřídala Venuše Mélská, která byla štíhlejší a šlo o antický ideál ženské krásy. 

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by ADÉLA

ČÍST VÍCE

ČERNÝ TULIPÁN

Krása života spočívá v jeho rozmanitosti – různorodosti kultur a odlišností. Každé místo na zemi je jedinečné stejně jako i člověk. Každý jsme originál a nikdo jiný jako my už na tomto světě není. Dalo by se říci, že každý z nás při narození obdržel určitou výbavu, se kterou po celý život pracujeme, přizpůsobujeme ji podle potřeby a dokonce i vylepšujeme. 

ČÍST VÍCE

PŘÍRODNÍ KLID

Kontakt s přírodou pomáhá zklidnit duši, doplnit energii a v neposlední řadě pohyb v přírodě pomáhá k větší kreativitě.

ČÍST VÍCE

NOBLES SLOVENSKO

Naše kreativní sousedy ze Slovenska nám přichystali tento skvělý a opravdu bohémský editorial. Dlouhoočekávaný a plánovaný do detailu byl vytvořen na míru šikovným týmem slovenských talentů pro Nobles´ Magazine. I když se tým fotografky Simony Ščibravé potkával s nevyzpytatelným počasím, dokázali nafotit opravdu luxusní editorial, plný kreativity a nádechu historie. 

ČÍST VÍCE

UMÍTE SE NUDIT?

ČÍST VÍCE

ZPĚT DO MINULOSTI

To, co jsme kdysi považovali za hnusné, ošklivé a bez nápadu, postupem času nabývá hodnoty zdroje na kreativitu. Tím myslím staré komunistické budovy, které můžeme spatřit v každém velkém nebo malém městě. Jsou součástí naší kultury, která v sobě nese vzpomínky režimu, který kdysi vládl. 

ČÍST VÍCE

Máj je lásky čas a také čas šeříku. Uklidňující barvy šeříku a také vůně, kterým nebylo možné odolat, zahalily náš editorial do opravdové atmosféry jara. Nevím zda to máte také tak, ale pokaždé když ucítím vůni šeříku, vracím se myšlenkami zpět do dětství a vzpomínám na to, jak jsem ráno běžela na zahrádku a snažila se utrhnout ty nejhezčí větve šeříku, abych potěšila maminku. 

ČÍST VÍCE

ŠEŘÍKOVÉ MÁMENÍ

TEN MOMENT A KLID

ČÍST VÍCE

TŘETÍ VYDÁNÍ 2021

SUPERŽENA

Tak, a je tady náš další úžasný projekt, díky kterému jsme se seznámily s neuvěřitelnou režisérkou, scenáristkou, herečkou a umělkyní Evou Toulovou. Podporovat talentované lidi a být součástí jejích projektů, je obrovská radost a zodpovědnost zároveň. Když vás osloví z filmové produkce a nabídnou vám podpořit natáčení filmu, bereme to jako další malý úspěch našeho NM a jsme moc rádi, že se kultura stává jeho nedílnou součástí.

ČÍST VÍCE

SEBELÁSKA

Jako ženy umíme být velmi něžné a jemné k dětem, partnerům, přátelům, květinám, mazlíčkům ale samy k sobě to moc neumíme. Na sebe jsme většinou hodně přísné, tvrdé, kritické a také náročné. Jenže i my, stejně jako ostatní, potřebujeme lásku a péči, a pokud jí máme dlouhodobý nedostatek, tak se to začne projevovat i na naší životosprávě a zdraví.

ČÍST VÍCE

SESTERSKÉ DUO 

ČÍST VÍCE

VNITŘNÍ PŘITAŽLIVOST

Schopnost zvládání emocí a umění vcítit se do emocí ostatních jedinců se jmenuje emoční inteligence. Říká se, že právě ona určuje úspěšnost v reálném životě. Znamená to, že pokud chceme být úspěšní, máme umět rozpoznávat své vlastní emoce i emoce druhých lidí, a na základě toho správně jednat. Jednoduše je to naše empatická stránka. 

ČÍST VÍCE

SMYSL ŽIVOTA

V životě bychom měli dělat věci, které nás naplňují, dopřávají štěstí a pocit vnitřní svobody. Neznamená to ale, že bychom se měli soustředit pouze na to. Kolikrát slyšíme věty typu „Co je smyslem života?“, „Jak najít smysl života?“ nebo dokonce x rad do života v čem najdeme tento úžasný jev jako „smysl života“. 

ČÍST VÍCE

ZATAŽENO, OBČAS TRAKAŘE

Friedrich Nietzsche kdysi napsal, že náš život a to, jak se k němu postavíme, stejně jako uspokojení potřeb, je jen na nás: Nikdo vám nemůže postavit most, na kterém vy a jen vy musíte překročit řeku života. Může existovat nespočet stezek a mostů a polobohů, kteří by vás rádi přenesli; ale pouze za cenu zástavy a vzdání se. Na světě existuje jedna cesta, po které nemůže chodit nikdo kromě Vás. Kam to vede? Neptejte se, jděte!

ČÍST VÍCE

OÁZA KRÁSY

ČÍST VÍCE

BUĎ VDĚČNÝ, BUĎ NOBLES

Jsem vděčná za tu spoustu cenných poučení, které mi nabízí život. Je to nevyčerpatelný zdroj zkušeností, a přitom je zadarmo. Často říkám, že žádná vysoká škola Vám nedá takové zkušenosti jako sám život. Díky projektu, nad kterým usilovně pracuji se svým Nobles týmem, jsem se naučila na svět kolem sebe opravdu dívat a vidět možnosti realizací projektů všemi směry.

ČÍST VÍCE

Jarní vydání našeho NM se rozrostlo ještě o jednoho fotografa. Jmenuje se Jan a fotografii se věnuje ve volném čase. Cit pro architekturu a grafické linie se snažil vyjádřit v editorialu, který jsme spolu nafotili. Takový styl urbanismu má něco do sebe a dokáže upoutat pozornost kombinací praktičnosti a kapky bohémství či eklektiky. Pevně doufáme, že tento editorial se Vám bude líbit stejně jako nám.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by JAN

CO ZNAMENÁ BÝT Ž...

ČÍST VÍCE

SÍLA V NĚŽNOSTI

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by TEREZA

Tato jarní edice Nobles´ Magazine je doopravdy bohatá na nové fotografy. Rádi bychom Vám ukázaly editorial, který jsme nafotily na krásném místě kousek od Prahy. Někdy je docela těžké přijít se zajímavým konceptem, který by zahrnoval fashion, kreativitu, jemnost a zároveň styl, kterého se držíme v Nobles.

ČÍST VÍCE

DRUHÉ VYDÁNÍ 2021

KDO, KDYŽ NE MY?

Kultura je součástí skoro každého člověka. Je to dědictví předků, kteří se starali o její rozvoj a vývoj a přenechali nám, abychom v budoucnu to samé udělali pro své děti a následující generace. Už je to rok, jak pozorujeme změny našeho běžného života, které se velmi negativně odráží na každém z nás. Učíme se každý den přizpůsobovat svou svobodu, kterou jen ztěžka pojmenujete „svobodou“.

ČÍST VÍCE

OPTIMISMUS VE VŠEM

Asi všichni dobře znáte ten pocit, když všechno jde ne podle plánu. Zdálo by se, že všechno máte domluveno, ale je tu něco, s čím se dohodnout ani to nějak ovlivnit nejde. Zima 2021 nás naučila bleskově reagovat na takové změny a co více, dostat přitom lepší výsledek, než bylo myšleno.

ČÍST VÍCE

LOUČENÍ SE ZIMOU 

ČÍST VÍCE

PŘÍCHOD JARA

Konečně přichází absolutně báječné období, kdy se začíná probouzet příroda, a chystá se nás okouzlit neskutečnou rozmanitostí barev a vůní. Delší dny, ptačí zpěv, čistá obloha a obrovská porce energie a vitamínu D – co více si můžeme přát? Všechno to v nás podporuje chuť něco tvořit, vymýšlet a vnímat všechno kolem.

ČÍST VÍCE

SLYŠET BARVY

Čím více fotíme se Žannou, tím více se těším na to, s jakým novým nápadem pokaždé přijde. Je zajímavé pozorovat, jak má u sebe vždy nějaké pomůcky, na které pak koukáme nechápavým pohledem. Toto focení nebylo výjimkou a jsem nesmírně ráda, že jejích kreativních pomůcek je čím dál víc. Užijte si krásný editorial naší úžasné Žanny a nechte se unést fascinující krásou modelky.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by BÁRA

Krása přírody s jejími různými podobami nám poskytuje možnost vidět svou vnitřní atmosféru. Dává obyčejným věcem potřebnou hloubku, která vyživuje celou duši. Tvorbou a vytvářením krásy odrážíme to, co máme v sobě. Kontakt s krásou nám poskytuje dostatek emocí, dojmů a smyslových vjemů.

ČÍST VÍCE

KRÁSA V POHYBU

ČÍST VÍCE

V ZAJETÍ BAZU

Bez krásy, elegance a kreativity není Nobles´. Je to základ, kolem kterého se všechno točí a odvíjí. Neustále hledáme zajímavé a kreativní lidi, kteří žijí tvorbou, vyrábí srdcem a krásu vnímají tak, jako my. Proto o designérce šperků, která věří, že krása se nenosí, ale má se stát naší součástí, Vám jednoznačně musíme říci.

ČÍST VÍCE

Nedávno mi jedna má velmi šikovná a kreativní kamarádka řekla, že Nobles´ Magazine je jako magnet na kreativní a talentovaní lidi, a když teď tak sedím a dávám březnovou edici dohromady, chápu, že má pravdu. Obsah je o dost větší, práce kvalitnější a různorodá, nové značky, noví fotografové a dokonce projekty, na které bych si ještě před pár měsíce ani netroufla pomyslet, natož uskutečnit. 

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by MARTIN

BEAUTY PSYCHOLOGIE

ČÍST VÍCE

DOTYK KREATIVITY

ČÍST VÍCE

ZPŮSOB MYŠLENÍ

Kreativita není talent, je to způsob myšlení. Není to schopnost, kterou máme nebo nemáme, ale stav. Čím více je otevřený Váš způsob myšlení, tím větší šance je, že Váš mozek vyprodukuje kreativní nápady. Musíte se ale zbavit omezení, překážek a najít prostor, kde Vás nic nebude rušit. A také pracovat, zkoušet a hledat. Psychologové doporučují se soustředit v první řadě na kvantitu, nikoliv na kvalitu.

ČÍST VÍCE

ŽIVOTNÍ DYNAMIKA

V přírodě najdete spoustu druhů energie, které pomáhají našemu tělu obnovit přítok nových sil a myšlenek. Tak nečekejte na nic a vyrazte do lesa, ve kterém se zrovna probouzí jaro...

ČÍST VÍCE

JDEME DÁL

Začněte měnit svět a vytvářejte vlastní, plný krásy, umění, kreativity a těch lidí, se kterými dosáhnete i nemožné.  Protože "nemožné", je jen slovo používané lidmi, kteří zjistili, že je lehčí žít ve světě, který jim byl dán, než najít v sobě sílu něco změnit. 

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by JANA

ČÍST VÍCE

PRVNÍ VYDÁNÍ 2021

NOBLES ZIMA

Každé roční období je nádherné po svém. Ale zima je jedním z nejkrásnějších, jelikož dokáže krásně ozdobit všechno kolem a dopřát přírodě kouzelnou zimní atmosféru. Díky tomu se cítíme jako v pohádce a více, než obvykle věříme na zázraky. 

ČÍST VÍCE

NOVÁ ETAPA

Minulý rok nebyl zrovna z těch, na který v budoucnu budeme vzpomínat s radostí. Když jsme vítali příchod roku 2020 nemohli jsme ani tušit, co všechno nám přinese. Možná ne každý, ale většina z nás musela změnit svůj obvyklý způsob života a najednou zjistil, co všechno znamenala svoboda v našich životech a jak bohatí jsme díky ní byli.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by MICHELLE 

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by KATY

Víte co je nejlepší na tom mít za kamarády stejně „umělecky posedlé“ lidí jací jste vy sami? Ano, správně – dokážete propojit své síly, kreativitu, známosti, znalosti a neskutečné množství nápadů, které můžete snadno uskutečnit. Známý citát „ V jednotě je síla“ nejlépe vystihne projekt, který jsme uskutečnily díky týmové práci. 

ČÍST VÍCE

NOBLES KOLABORACE

Je slovenským kameramanem a moderátorem Evropy 2. Videotvorbě se věnuje kolem 8 let, pracoval v různých stylech a na různých tvůrčích projektech. Mladý, energický, plný kreativních nápadů... Takovým je Randy Cold, se kterým jsme měli tu čest spolupracovat. Co z toho v důsledku vzniklo, uvidíte v tomto článku a pevně doufám, že na Vás, stejně jako na nás, tato kolaborace udělá velký dojem.

ČÍST VÍCE

MELIA 

Všichni už jistě víte, že k Nobles patří elegance. Každý náš editorial děláme s touto myšlenkou. Ať se jedná o modelky, lokace, oblečení nebo doplňky, vždy v našich editorialech bude přítomen prvek elegance. Při hledání nové zajímavé značky, kterou bychom prezentovali na našich stránkách, jsme náhodně natrefili na zajímavý editorial, na kterém nás zaujalo nádherné oblečení. A bylo jasné, že spolupráce na sebe nenechá dlouho čekat.

ČÍST VÍCE

KREATIVNÍ SVOBODA

ČÍST VÍCE

LA FEMME MIMI

Už nějakou dobu se mluví o udržitelnosti módy, která se stala celosvětovým trendem. Spousta značek se zaměřila na módu, která je ohleduplná k nám samým, našemu okolí a k naší planetě. Jednou z takových je i značka La Femme Mimi, kterou v roce 2008 založila návrhářka Mimi Lan Nguyen. 

ČÍST VÍCE

FASHION ZIMA

 Chcete vždy vypadat jedinečně, osobitě, jedním slovem fashion, zvláště teď v zimě? Naše oblíbená návrhářka doplňků značky Silky Gang Martina Karafiátová, se kterou moc rádi spolupracujeme, nám představila další dílo své tvorby.

ČÍST VÍCE

NOBLES SOFISTIKOVANOST

ČÍST VÍCE

CENA PŘÁTELSTVÍ

ČÍST VÍCE

EMOCE TVORBY

Každá životní událost v nás vyvolává emoce. Nemusí to být zrovna emoce radosti nebo štěstí, po kterých touží každý z nás. Občas se musíme poprat i s emocemi negativními. Měli bychom si uvědomit, že i tyto negativní emoce jsou přirozenou součástí života každého z nás a v rozumné míře nás mohou také donutit zamyslet se nad naším životem.

ČÍST VÍCE

JEDENÁCTÉ VYDÁNÍ

PODZIMNÍ SYMFONIE

Za krásnou titulku našeho Nobles´ Magazine bych ráda poděkovala Katce Šubrtové, která dokázala nádherně zachytit podzimní náladu editorialu. Katka je novou Nobles fotografkou a na focení s ní jsem se moc těšila. Počasí na podzim je sice hodně nevyzpytatelné, měly jsme však velké štěstí na krásný slunný den.

ČÍST VÍCE

NOBLES EUFORIE

Ve většině případů focení vyžaduje minimálně tyto tři věcí: nápad, fantazii a hledání cesty jak uskutečnit to, co máte v plánu. Spoustu lidí říká, že vůbec nejsou kreativní. Jsou ale na omylu. Všichni jsme už od malička umělci. Problém je v tom, jak zůstat umělcem i v průběhu života.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by KATEŘINA 

ČÍST VÍCE

VLTAVĚNKA

Víte co je nejlepší na tom mít za kamarády stejně „umělecky posedlé“ lidí jací jste vy sami? Ano, správně – dokážete propojit své síly, kreativitu, známosti, znalosti a neskutečné množství nápadů, které můžete snadno uskutečnit. Známý citát „ V jednotě je síla“ nejlépe vystihne projekt, který jsme uskutečnily díky týmové práci. 

ČÍST VÍCE

KLOBOUKOVÁ ELEGANCE

 Víte, který doplněk je pokládán za kulturní a sociální symbol? Dokonce byly doby, kdy žena ani muž bez něj nemohli opustit svůj domov. Pokud jste mysleli klobouk, tak ano, je to správná odpověď.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by ŽANNA

ČÍST VÍCE

TAJUPLNÁ ELEGANCE

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by LUCKA

 Černá, bílá a červená barva a také jejich kombinace lze považovat za klasické. I když každý z nás vnímá barvy odlišně, v průběhu života se náš vztah k ním může razantně změnit.

ČÍST VÍCE

TALENT NEZNÁ HRANICE

Nedávno jsme dostaly krásné fotografie od naší fotografky Janičky, která se momentálně nachází v cizině. Spolu se zakladatelkou značky oblečení Yaskrava nafotily zajímavý editorial, který vystihuje zakladatelku nejenom jako designérku, ale i jako citlivou mladou ženu. 

ČÍST VÍCE

NOVÝ NÁDECH

ČÍST VÍCE

DESÁTÉ VYDÁNÍ

EDITORIAL by MICHELLE

Pokud se u focení sejdou umělci, umění kterých ukazuje nejenom krásu a estetiku, ale i podporuje umělecké projevy ostatních členů kreativního týmu, vznikne další titulka Nobles´ Magazinu. Pani Louka, Craft Explosion a nový Nobles´ tvůrce designových šatů La Perle nám pomohly vykouzlit tajuplnou krásu editorialu, který nafotila naše Michelle.

ČÍST VÍCE

KREATIVNÍ RELAX

Každý z nás má své oblíbené způsoby, jak relaxovat. Někteří tráví čas sledováním televize, četbou nebo poslechem hudby. Pro jiné relax znamená procházku lesem nebo aktivní odpočinek. Ač to zní divně a pro někoho až nepochopitelně, ale osobně pro mě relax znamená práci, která je naplněná kreativitou a správnými lidmi, díky kterým si dokážu "dobít baterky".

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by LUCKA

ČÍST VÍCE

KROK KE ŠTĚSTÍ

Všimli jste si někdy jak velkou sílu má v našem životě oblečení? Říká o nás více, než si myslíme.  Hlavním jeho úkolem je přinášet štěstí, radost a vnitřní spokojenost. Správně zvolené oblečení nás dokáže motivovat, inspirovat k lepší činnosti a dokonce stimulovat náladu.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by ANDREY

Každý náš Nobles´ editorial se snažíme udělat maximálně zajímavým, plným kreativity, s uměleckým nádechem a elegancí, která patří k Nobles. Úkolem takových editorialů je ukázat práci celého týmu.

ČÍST VÍCE

LA PERLE

ČÍST VÍCE

DÍVKA Z NEW YORKU

Modelingu jsem se začala věnovat již v 16 letech. Lákalo mě prostředí krásných šatů, světel a celkové estetiky odívání. Přála jsem si poznat svět, získat zkušenosti a zkusit pracovat s mezinárodními týmy. Když začínáte s čímkoliv, musíte mít štěstí na ty správné lidi. Naivita a neznámý svět vás však snadno mohou vést k nesprávné volbě.

ČÍST VÍCE

KŘEHKOSTI, TVÉ JMÉNO JE ŽENA

ČÍST VÍCE

FASHION EMOCE

Určitě jste slyšeli, že není vhodné potlačovat emoce, že bychom měli být sami sebou, upřímně vyjadřovat své pocity a sdělovat myšlenky. Emoce jsou barvami duše; jsou velkolepé a neuvěřitelné. Když je necítíme, svět se stává mdlým a bezbarvým. Emoce určují většinu našich rozhodnutí a měli bychom je uměli projevovat správně.

ČÍST VÍCE

ESTETIKA SPOJENÍ

ČÍST VÍCE

DEVÁTÉ VYDÁNÍ

ŽIJU, ABYCH USPĚLA

Náš Nobles´tým se pomalu ale jistě rozrůstá a tvorba časopisu je více různorodá, barevná a tvůrčí. Celý léto jsem

si užívala vymýšlením různých foto projektů a také hledáním nových kreativních lidí, kteří by mi pomáhali dělat Nobles´ blíž k tomu vzoru, o kterém sním - střediskem talentovaných a kreativních umělců a služeb, které si budete moci dopřát

i vy.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL BY ŽANNA

Nádherný letní editorial plný teplých paprsků a citového projevu nám nafotila nová Nobles fotografka Žanna. Neskutečně charismatická a inteligentní slečna mě hned zaujala tak trochu francouzském zevnějškem. Je velice komunikativní a její tvorba nosí více umělecký nádech. 

ČÍST VÍCE

TŘI GRÁCIE

Inspirace uměním, historií a také přírodou nám v Nobles´ pomáhá uskutečnit projekty, které nejenže ukazují krásu a bohatství české země, ale zároveň objevují nádherná místa, kde si můžete připadat jako v ráji. Potom Vám 6 hodin focení plus cesta tam a zpět utečou jako nic.

ČÍST VÍCE

UMĚNÍ BÝT ŽENOU

Elegance je ta jediná krása, která nikdy neslábne a někdy se stačí jenom dívat, abychom pochopili pravdivost a sílu slov Audrey Hepburn. Za úžasný editorial vděčíme naše neskutečné Michelle, která dokázala zachytit ty nejkrásnější momenty focení nesmírně talentované modelky Barbary..

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by JANE

ČÍST VÍCE

EXPRESIVNÍ ELEGANCE CRAFT EXPLOSION

Asi jste si všimli, že Nobles´ Magazine má svůj vlastní foto styl, který publikujeme, a nesmírně mě těší, že mnozí z Vás nám píší jak osobitý styl to je. Zásadním pro nás je velký akcent na eleganci, ženskost a noblesu těch, koho fotíme

a snažíme se ukázat jak fashion, tak art v plné své kráse, zabalený do Nobles obalu.

ČÍST VÍCE

NÁHODNÁ SETKÁNÍ

Jsem si jistá, že v životě neexistují náhody. Každá náhodná událost nám přináší nějaké poselství a vše, co se odehrává v našem životě, se děje z nějakého důvodu. Ať už se to týká minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti – každá náhoda či událost, se které nás potkají, jsou vzájemně propojeny.

ČÍST VÍCE

INSPIRACE VE VŠEM A VŠUDE

Pokud jste kreativní a tvůrčí osobnost, určitě znáte ten pocit, když na Vás přichází inspirace, obvykle je to spontánně a nečekaně – a občas ve chvíli, kdy se to vlastně vůbec nehodí. Jakmile nás myšlenka přepadne, máme tendenci ji okamžitě realizovat nebo se o ni aspoň s někým podělit.

ČÍST VÍCE

OSMÉ VYDÁNÍ

ŘÍKEJ MI PANÍ LOUKA

Příroda je mocná čarodějka, která dokáže mávnutím kouzelného proutku proměnit smutnou krajinu v nádherný obraz s dokonalými barvami, je zdrojem všech skutečných znalostí a má svou vlastní logiku. Francis Bacon říkal, že příroda se podřizuje jen tomu, kdo se cítí být podřízen jí. 

ČÍST VÍCE

SNÍT, MILOVAT, FOTOGRAFOVAT

Čím více fotografujeme pro Nobles´Magazine, tím více miluji všechno, co se fotografování týká. A to začínaje nápadem až po sestavení týmu, který ten nápad uskuteční. Složitější projekty focení dělám s lidmi, se kterými vím, že výsledek dopadne při nejmenším povedeně.

ČÍST VÍCE

NM SS20

Klid... Někdy je fajn si užit krásy samoty a ozvěny přírody, načerpat energie na další životní kroky a doplnit škálu barev, kterou ztrácíme kvůli hektickému tempu velkoměsta. Dočetla jsem se, že samota prospívá kreativitě a může přispět k větší efektivnosti.

ČÍST VÍCE

ZRZAVÉ KOUZLO

Ještě jedním fotografem v Nobles rodině je Lucie Holoubková, které vděčíme za nádhernou obálku našeho letního vydání. Milá cestovatelka s postavou modelky a neskutečně nádhernými zrzavými vlasy dokázala zachytit rovnováhu přírody a sofistikované krásy modelky. A aby té zrzavé nebylo málo, tak jsme si troufly ještě na zrzavou modelku. 

ČÍST VÍCE

LETNÍ EDITORIAL by BÁRA

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by LUCIE

Odkud pocházím? Ze svého dětství ... Saint-Exupéry "Malý princ".

 

V každém z nás žije malé dítě, které je naplněné vzpomínkami těch nejšťastnějších okamžiků života. Čím jsme se stávali staršími, tím více jsme slyšeli o tom, že se nemáme chovat jako malé děti.

ČÍST VÍCE

SILKY GANG: V ŘÍŠI POHÁDEK

Jak velké jsou vaše sny a jak moc toužíte po tom, aby se staly skutečností? Co děláte, aby se vaše sny naplnily a vy jste mohli sklízet výsledek vašich tužeb, kreativity a pracovitosti? Jsou to otázky, které dost často pokládám sama sobě.  Když na cestě ke splnění svého Nobles snu potkám spřízněnou duši, hřeje mě u srdce, že víra, občas těžká dřina a nelehká rozhodnutí nás ženou dopředu až k vítězství.

ČÍST VÍCE

SEDMÉ VYDÁNÍ

ESTÉT SE VŠÍM VŠUDY

Mladá, sympatická, energická, plná nápadů a snů. První dojem, který jsem si udělala po seznámení s Oleksandrou Kosenko. Já osobně tvrdím, že dobrých fotografů není nikdy dost, zvláště takových, kteří se snaží tvořit zajímavé projekty, snaží se být součástí krásy a ukazovat ji celému světu. 

ČÍST VÍCE

KOUZLO ALCHYMISTY

ČÍST VÍCE

KDYBY LÁSKA VLÁDLA SVĚTU

“Kdybych vládnul světu, každý den by byl první jarní den, každé srdce by zpívalo novou píseň, a my bychom každé ráno zpívali o radosti” - Tonny Bennett.

Každý z nás se vyrovnává s životními zvraty po svém. Dalo by se říci, že něco špatného v životě je spouštěčem k přemýšlení a restartu svého života. A stejně jako v případě sklenice napůl prázdné nebo napůl plné se každý sám rozhodne, zda-li vidí problémy nebo výzvy.

ČÍST VÍCE

ARCHITEKTI ŠTĚSTÍ

Láska k focení, křehkost modelky, krása šatů ze salonu White Day fantazie šikovné floristky udělali focení pro náš časopis doopravdy Nobles. 

Tvorba fotografky Barbory je odrazem skutečného potenciálu, který v sobě ukrývá. Samá o sobě říká, že od malinka potřebovala dávat najevo co vidí, slyší nebo co se jí honilo hlavou. 

ČÍST VÍCE

KAPKA ŠTĚSTÍ

ČÍST VÍCE

CAIRA: BUĎ SAMA SEBOU

Naše milé Noblesky, díky úžasné spolupráci v rámci našeho Nobles´ Magazine, jsem měla tu čest poznat tuto sebevědomou a pozitivní mladou dámu. Řeč je o Kláře Součkové, zakladatelce svěží, minimalistické české značky spodního prádla Caira.

ČÍST VÍCE

MYŠLENKY NAHLAS: KDO JSEM

Naše vzácné Nobles čtenáři, ráda bych vám oznámila, že začínáme zcela novou rubriku "Myšlenky nahlas", kterou povede charismatická, velice zajímavá a talentovaná studentka mediálních studií Klára. Jsou v životě věci, o kterých se neradi bavíme nebo dokonce považujeme za divné lidí, kteří se snaží o tom mluvit. 

ČÍST VÍCE

JARNÍ EDITORIAL

Buď krásná každý den s Luisa Spagnoli

Okouzluj a věř v to, že jsi vyjímečná...

Protože jsi žena a patří Ti svět...

Věř v krásu a BUDNOBLES

ČÍST VÍCE

ŠESTÉ VYDÁNÍ

DOMINIKA

Mít ve svém životě osoby, se kterými si máte vždy o čem popovídat, znamená mít velké štěstí. Projekt Nobles´ Magazine vznikl z velké části díky tomu, že spolek úžasných lidi viděl svět tak trochu jinými očima - někdo pomocí objektivu, někdo nesl krásu na přehlídkových molech, a někdo pomocí hry barev v kombinaci se zajímavým oblečením.

ČÍST VÍCE

COLORTERAPIE

Některé barvy máme rádi, jiné nesnášíme a občas máme potřebu vzít si oblečení určitého odstínu. Barvy na oblečení, stěnách či nábytku působí na naši psychiku a tím ovlivňují i naše chování a rozhodování. Vliv barev na tělo byl potvrzen řadou vědeckých studií.

ČÍST VÍCE

OÁZA KLIDU

ČÍST VÍCE

COLINE NOVA

Patřím k lidem, kteří se rádi vzdělávají, neustále jsou v pohybu a neumějí se nudit. Pro takové jako jsem já je nicnedělání za trest. Když jsem se zase jednou strašně nudila, napadlo mě jít na kurz módních designerů. A to je krátký začátek toho, jak jsem se seznámila s Coline a následně i s její tvorbou. 

 

Říká se, že kreativita nezná meze a tvorba Coline Nove je tomu potvrzením.

ČÍST VÍCE

SNÍT, ŽÍT, KONAT...

Každý máme nebo alespoň jsme měli nějaké sny. Někteří z nás si je splnili, jiní zase schovali do šuplíku nočního stolku a jednou za čas před spaním ten šuplík otevřeme a prohlížíme si utajené a pevně uzamčené touhy… Na otázku "Proč sis nešel za svými sny?" odpovídáme stereotypně „Nemám dostatek financí, neměl/a jsem k sobě žádného parťáka, který by za mnou stál, nenašel/a jsem podporu, jsem moc starý/á…“.

ČÍST VÍCE

SULZER DESIGN

Jedním z projevu umění je malování obrazů. Někdy je to způsob vyjádření krásy člověka a života, který máme uvnitř, někdy vnitřní strach, který nás tíží, a jindy zas křik duše, který potřebuje ven na plátno, na zeď; někam, kde zůstane krátce, dlouho nebo i po celá století... Talent člověka se může projevovat ve všech směrech. 

ČÍST VÍCE

V ZAJETÍ ŠÍPKŮ

ČÍST VÍCE

PÁTÉ VYDÁNÍ

DOKONALÁ KRÁSA V ZÁTIŠÍ

Zátiší... Ideální místo kam se schovat od ruchu velkoměsta a kde na chvilku můžete být sami sebou. Kde samá příroda pobízí člověka k tvorbě, vytváří umělecká díla a naděluje každého z nás magickými okamžiky. Okamžiky krásy, které nás obohacují a poskytují motivaci k dosažení dokonalosti.

ČÍST VÍCE

ADÉLA

ČÍST VÍCE