NOVÉ VYDÁNÍ!!! 

ČTVRTÉ VYDÁNÍ 2021

NOVÉ

KŘÍDLA BUDOUCNOSTI

Rodičovství je největší výzva v životě každého z nás. Maminkou a tatínkem se sice oficiálně stáváme dnem narození našeho dítěte, ale pocitově a s kompetencemi, často až pozvolna v průběhu následujících měsíců a let. Než se sžijeme s tím, co naše nová role vyžaduje, náš život, hodnoty, priority mezitím nabudou nových podob a v průběhu toho se změníme i my sami. S každým dalším dnem v nové roli rodiče často zjišťujeme, že nevíme vůbec nic.

ČÍST VÍCE

NOVÉ

BYLO, NEBYLO

Příběhy lidí, kteří dosáhli velkých úspěchů, nás dokážou povzbudit, dát víru v to, že i my si můžeme splnit sny nebo pochopit, že cesta za úspěchem je trnitá a díky odhodlání něco dokázat utužujeme svou vytrvalost. Je tomu ale tak, že o spoustě životních příběhů nemáme ani zdaní a proto my v Nobles´ rádi objevujeme lidi a jejich cesty, které by mohly inspirovat každého z nás.

ČÍST VÍCE

NOVÉ

EDITORIAL by MADIDE

ČÍST VÍCE

NOVÉ

KREATIVNÍ FAKTOR

Věděli jste, že mezi faktory, které nám pomáhají ke kreativitě, patří také humor? Ano nejen že vás to bude bavit, ale přijdete na nové způsoby a možnosti, jak svoji práci dělat lépe a s větším nadšením. Díky tomu dostanete do svého života více pohody, uvolnění, radosti z každého dne a tolik potřebného nadhledu.

ČÍST VÍCE

NOVÉ

MONICAMA

„MONICAMA je prakticky moje tvář, moje duše. Vychází čistě jen ze mě a každičký kousek je navržen tak, abych si ho především oblékla já. A tak se můj smysl pro minimalismus značně projevuje v mých modelech a celkově v mé tvorbě. Nejedná se o kusy šité na modelky, ale o kusy šité na reálné ženy, dívky pro jakoukoliv věkovou kategorii. Značku MONICAMA chci vést ke kráse jednoduchosti a respektu k naší planetě. Přesně tak jak to dělám ve svém životě já“.

ČÍST VÍCE

NOVÉ

SVATEBNÍ EDITORIAL I

Konečně se naše životy vrací do normálu a pro spoustu mladých a zamilovaných přichází svatební sezóna. Dlouho očekávaná a také velmi emoční životní událost, kterou má hodně z nás promyšlenou úplně do detailů.

ČÍST VÍCE

NOVÉ

SVATEBNÍ EDITORIAL II

ČÍST VÍCE

NOVÉ

SVATEBNÍ EDITORIALIII

Nebojte se bořit stereotypy...

ČÍST VÍCE

NOVÉ

Když před 5 lety začínala fotit, soustředila se hlavně na zvířata, ke kterým má silný vztah už od malička. Postupem času začala fotit lidi, zejména portréty. Velmi ji baví vymýšlet nové projekty a díky tomu unikat realitě všedních dní. Do budoucna by moc ráda pokračovala v tom, co ji baví a zároveň se díky tomu posunula dál.

ČÍST VÍCE

FASHION MOTÝLKY

NOVÉ

MELUSA

ČÍST VÍCE

NOVÉ

MAYAM

ČÍST VÍCE

NOVÉ

POHLED NA VĚCI

Městské prostředí mění naše vnímání světa. Určuje, jestli je pro nás důležitější spíš celek, nebo se soustředíme na detaily. Proto i kreativitu ve městě si můžeme představit jako schopnost přizpůsobovat se procesu změn, kterým města procházejí v závislosti na vnějších i vnitřních podmínkách.

ČÍST VÍCE

NOVÉ

IDEÁL KRÁSY

Ideál krásy je velice diskutovaným tématem. První ideál lze datovat již do pravěku, kde byla pravděpodobně vytvořena soška Věstonické Venuše, která byla plnějších tvarů. Postupně Věstonickou Venuši vystřídala Venuše Mélská, která byla štíhlejší a šlo o antický ideál ženské krásy. 

ČÍST VÍCE

NOVÉ

EDITORIAL by ADÉLA

ČÍST VÍCE

NOVÉ

ČERNÝ TULIPÁN

Krása života spočívá v jeho rozmanitosti – různorodosti kultur a odlišností. Každé místo na zemi je jedinečné stejně jako i člověk. Každý jsme originál a nikdo jiný jako my už na tomto světě není. Dalo by se říci, že každý z nás při narození obdržel určitou výbavu, se kterou po celý život pracujeme, přizpůsobujeme ji podle potřeby a dokonce i vylepšujeme. 

ČÍST VÍCE

NOVÉ

PŘÍRODNÍ KLID

Kontakt s přírodou pomáhá zklidnit duši, doplnit energii a v neposlední řadě pohyb v přírodě pomáhá k větší kreativitě.

ČÍST VÍCE

NOVÉ

NOBLES SLOVENSKO

Naše kreativní sousedy ze Slovenska nám přichystali tento skvělý a opravdu bohémský editorial. Dlouhoočekávaný a plánovaný do detailu byl vytvořen na míru šikovným týmem slovenských talentů pro Nobles´ Magazine. I když se tým fotografky Simony Ščibravé potkával s nevyzpytatelným počasím, dokázali nafotit opravdu luxusní editorial, plný kreativity a nádechu historie. 

ČÍST VÍCE

NOVÉ

UMÍTE SE NUDIT?

ČÍST VÍCE

NOVÉ

ZPĚT DO MINULOSTI

To, co jsme kdysi považovali za hnusné, ošklivé a bez nápadu, postupem času nabývá hodnoty zdroje na kreativitu. Tím myslím staré komunistické budovy, které můžeme spatřit v každém velkém nebo malém městě. Jsou součástí naší kultury, která v sobě nese vzpomínky režimu, který kdysi vládl. 

ČÍST VÍCE

NOVÉ

Máj je lásky čas a také čas šeříku. Uklidňující barvy šeříku a také vůně, kterým nebylo možné odolat, zahalily náš editorial do opravdové atmosféry jara. Nevím zda to máte také tak, ale pokaždé když ucítím vůni šeříku, vracím se myšlenkami zpět do dětství a vzpomínám na to, jak jsem ráno běžela na zahrádku a snažila se utrhnout ty nejhezčí větve šeříku, abych potěšila maminku. 

ČÍST VÍCE

ŠEŘÍKOVÉ MÁMENÍ

NOVÉ

TEN MOMENT A KLID

ČÍST VÍCE

TŘETÍ VYDÁNÍ 2021

SUPERŽENA

Tak, a je tady náš další úžasný projekt, díky kterému jsme se seznámily s neuvěřitelnou režisérkou, scenáristkou, herečkou a umělkyní Evou Toulovou. Podporovat talentované lidi a být součástí jejích projektů, je obrovská radost a zodpovědnost zároveň. Když vás osloví z filmové produkce a nabídnou vám podpořit natáčení filmu, bereme to jako další malý úspěch našeho NM a jsme moc rádi, že se kultura stává jeho nedílnou součástí.

ČÍST VÍCE

SEBELÁSKA

Jako ženy umíme být velmi něžné a jemné k dětem, partnerům, přátelům, květinám, mazlíčkům ale samy k sobě to moc neumíme. Na sebe jsme většinou hodně přísné, tvrdé, kritické a také náročné. Jenže i my, stejně jako ostatní, potřebujeme lásku a péči, a pokud jí máme dlouhodobý nedostatek, tak se to začne projevovat i na naší životosprávě a zdraví.

ČÍST VÍCE

SESTERSKÉ DUO 

ČÍST VÍCE

VNITŘNÍ PŘITAŽLIVOST

Schopnost zvládání emocí a umění vcítit se do emocí ostatních jedinců se jmenuje emoční inteligence. Říká se, že právě ona určuje úspěšnost v reálném životě. Znamená to, že pokud chceme být úspěšní, máme umět rozpoznávat své vlastní emoce i emoce druhých lidí, a na základě toho správně jednat. Jednoduše je to naše empatická stránka. 

ČÍST VÍCE

SMYSL ŽIVOTA

V životě bychom měli dělat věci, které nás naplňují, dopřávají štěstí a pocit vnitřní svobody. Neznamená to ale, že bychom se měli soustředit pouze na to. Kolikrát slyšíme věty typu „Co je smyslem života?“, „Jak najít smysl života?“ nebo dokonce x rad do života v čem najdeme tento úžasný jev jako „smysl života“. 

ČÍST VÍCE

ZATAŽENO, OBČAS TRAKAŘE

Friedrich Nietzsche kdysi napsal, že náš život a to, jak se k němu postavíme, stejně jako uspokojení potřeb, je jen na nás: Nikdo vám nemůže postavit most, na kterém vy a jen vy musíte překročit řeku života. Může existovat nespočet stezek a mostů a polobohů, kteří by vás rádi přenesli; ale pouze za cenu zástavy a vzdání se. Na světě existuje jedna cesta, po které nemůže chodit nikdo kromě Vás. Kam to vede? Neptejte se, jděte!

ČÍST VÍCE

OÁZA KRÁSY

ČÍST VÍCE

BUĎ VDĚČNÝ, BUĎ NOBLES

Jsem vděčná za tu spoustu cenných poučení, které mi nabízí život. Je to nevyčerpatelný zdroj zkušeností, a přitom je zadarmo. Často říkám, že žádná vysoká škola Vám nedá takové zkušenosti jako sám život. Díky projektu, nad kterým usilovně pracuji se svým Nobles týmem, jsem se naučila na svět kolem sebe opravdu dívat a vidět možnosti realizací projektů všemi směry.

ČÍST VÍCE

Jarní vydání našeho NM se rozrostlo ještě o jednoho fotografa. Jmenuje se Jan a fotografii se věnuje ve volném čase. Cit pro architekturu a grafické linie se snažil vyjádřit v editorialu, který jsme spolu nafotili. Takový styl urbanismu má něco do sebe a dokáže upoutat pozornost kombinací praktičnosti a kapky bohémství či eklektiky. Pevně doufáme, že tento editorial se Vám bude líbit stejně jako nám.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by JAN

CO ZNAMENÁ BÝT Ž...

ČÍST VÍCE

SÍLA V NĚŽNOSTI

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by TEREZA

Tato jarní edice Nobles´ Magazine je doopravdy bohatá na nové fotografy. Rádi bychom Vám ukázaly editorial, který jsme nafotily na krásném místě kousek od Prahy. Někdy je docela těžké přijít se zajímavým konceptem, který by zahrnoval fashion, kreativitu, jemnost a zároveň styl, kterého se držíme v Nobles.

ČÍST VÍCE

DRUHÉ VYDÁNÍ 2021

KDO, KDYŽ NE MY?

Kultura je součástí skoro každého člověka. Je to dědictví předků, kteří se starali o její rozvoj a vývoj a přenechali nám, abychom v budoucnu to samé udělali pro své děti a následující generace. Už je to rok, jak pozorujeme změny našeho běžného života, které se velmi negativně odráží na každém z nás. Učíme se každý den přizpůsobovat svou svobodu, kterou jen ztěžka pojmenujete „svobodou“.

ČÍST VÍCE

OPTIMISMUS VE VŠEM

Asi všichni dobře znáte ten pocit, když všechno jde ne podle plánu. Zdálo by se, že všechno máte domluveno, ale je tu něco, s čím se dohodnout ani to nějak ovlivnit nejde. Zima 2021 nás naučila bleskově reagovat na takové změny a co více, dostat přitom lepší výsledek, než bylo myšleno.

ČÍST VÍCE

LOUČENÍ SE ZIMOU 

ČÍST VÍCE

PŘÍCHOD JARA

Konečně přichází absolutně báječné období, kdy se začíná probouzet příroda, a chystá se nás okouzlit neskutečnou rozmanitostí barev a vůní. Delší dny, ptačí zpěv, čistá obloha a obrovská porce energie a vitamínu D – co více si můžeme přát? Všechno to v nás podporuje chuť něco tvořit, vymýšlet a vnímat všechno kolem.

ČÍST VÍCE

SLYŠET BARVY

Čím více fotíme se Žannou, tím více se těším na to, s jakým novým nápadem pokaždé přijde. Je zajímavé pozorovat, jak má u sebe vždy nějaké pomůcky, na které pak koukáme nechápavým pohledem. Toto focení nebylo výjimkou a jsem nesmírně ráda, že jejích kreativních pomůcek je čím dál víc. Užijte si krásný editorial naší úžasné Žanny a nechte se unést fascinující krásou modelky.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by BÁRA

Krása přírody s jejími různými podobami nám poskytuje možnost vidět svou vnitřní atmosféru. Dává obyčejným věcem potřebnou hloubku, která vyživuje celou duši. Tvorbou a vytvářením krásy odrážíme to, co máme v sobě. Kontakt s krásou nám poskytuje dostatek emocí, dojmů a smyslových vjemů.

ČÍST VÍCE

KRÁSA V POHYBU

ČÍST VÍCE

V ZAJETÍ BAZU

Bez krásy, elegance a kreativity není Nobles´. Je to základ, kolem kterého se všechno točí a odvíjí. Neustále hledáme zajímavé a kreativní lidi, kteří žijí tvorbou, vyrábí srdcem a krásu vnímají tak, jako my. Proto o designérce šperků, která věří, že krása se nenosí, ale má se stát naší součástí, Vám jednoznačně musíme říci.

ČÍST VÍCE

Nedávno mi jedna má velmi šikovná a kreativní kamarádka řekla, že Nobles´ Magazine je jako magnet na kreativní a talentovaní lidi, a když teď tak sedím a dávám březnovou edici dohromady, chápu, že má pravdu. Obsah je o dost větší, práce kvalitnější a různorodá, nové značky, noví fotografové a dokonce projekty, na které bych si ještě před pár měsíce ani netroufla pomyslet, natož uskutečnit. 

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by MARTIN

BEAUTY PSYCHOLOGIE

ČÍST VÍCE

DOTYK KREATIVITY

ČÍST VÍCE

ZPŮSOB MYŠLENÍ

Kreativita není talent, je to způsob myšlení. Není to schopnost, kterou máme nebo nemáme, ale stav. Čím více je otevřený Váš způsob myšlení, tím větší šance je, že Váš mozek vyprodukuje kreativní nápady. Musíte se ale zbavit omezení, překážek a najít prostor, kde Vás nic nebude rušit. A také pracovat, zkoušet a hledat. Psychologové doporučují se soustředit v první řadě na kvantitu, nikoliv na kvalitu.

ČÍST VÍCE

ŽIVOTNÍ DYNAMIKA

V přírodě najdete spoustu druhů energie, které pomáhají našemu tělu obnovit přítok nových sil a myšlenek. Tak nečekejte na nic a vyrazte do lesa, ve kterém se zrovna probouzí jaro...

ČÍST VÍCE

JDEME DÁL

Začněte měnit svět a vytvářejte vlastní, plný krásy, umění, kreativity a těch lidí, se kterými dosáhnete i nemožné.  Protože "nemožné", je jen slovo používané lidmi, kteří zjistili, že je lehčí žít ve světě, který jim byl dán, než najít v sobě sílu něco změnit. 

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by JANA

ČÍST VÍCE

PRVNÍ VYDÁNÍ 2021

NOBLES ZIMA

Každé roční období je nádherné po svém. Ale zima je jedním z nejkrásnějších, jelikož dokáže krásně ozdobit všechno kolem a dopřát přírodě kouzelnou zimní atmosféru. Díky tomu se cítíme jako v pohádce a více, než obvykle věříme na zázraky. 

ČÍST VÍCE

NOVÁ ETAPA

Minulý rok nebyl zrovna z těch, na který v budoucnu budeme vzpomínat s radostí. Když jsme vítali příchod roku 2020 nemohli jsme ani tušit, co všechno nám přinese. Možná ne každý, ale většina z nás musela změnit svůj obvyklý způsob života a najednou zjistil, co všechno znamenala svoboda v našich životech a jak bohatí jsme díky ní byli.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by MICHELLE 

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by KATY

Víte co je nejlepší na tom mít za kamarády stejně „umělecky posedlé“ lidí jací jste vy sami? Ano, správně – dokážete propojit své síly, kreativitu, známosti, znalosti a neskutečné množství nápadů, které můžete snadno uskutečnit. Známý citát „ V jednotě je síla“ nejlépe vystihne projekt, který jsme uskutečnily díky týmové práci. 

ČÍST VÍCE

NOBLES KOLABORACE

Je slovenským kameramanem a moderátorem Evropy 2. Videotvorbě se věnuje kolem 8 let, pracoval v různých stylech a na různých tvůrčích projektech. Mladý, energický, plný kreativních nápadů... Takovým je Randy Cold, se kterým jsme měli tu čest spolupracovat. Co z toho v důsledku vzniklo, uvidíte v tomto článku a pevně doufám, že na Vás, stejně jako na nás, tato kolaborace udělá velký dojem.

ČÍST VÍCE

MELIA 

Všichni už jistě víte, že k Nobles patří elegance. Každý náš editorial děláme s touto myšlenkou. Ať se jedná o modelky, lokace, oblečení nebo doplňky, vždy v našich editorialech bude přítomen prvek elegance. Při hledání nové zajímavé značky, kterou bychom prezentovali na našich stránkách, jsme náhodně natrefili na zajímavý editorial, na kterém nás zaujalo nádherné oblečení. A bylo jasné, že spolupráce na sebe nenechá dlouho čekat.

ČÍST VÍCE

KREATIVNÍ SVOBODA

ČÍST VÍCE

LA FEMME MIMI

Už nějakou dobu se mluví o udržitelnosti módy, která se stala celosvětovým trendem. Spousta značek se zaměřila na módu, která je ohleduplná k nám samým, našemu okolí a k naší planetě. Jednou z takových je i značka La Femme Mimi, kterou v roce 2008 založila návrhářka Mimi Lan Nguyen. 

ČÍST VÍCE

FASHION ZIMA

 Chcete vždy vypadat jedinečně, osobitě, jedním slovem fashion, zvláště teď v zimě? Naše oblíbená návrhářka doplňků značky Silky Gang Martina Karafiátová, se kterou moc rádi spolupracujeme, nám představila další dílo své tvorby.

ČÍST VÍCE

NOBLES SOFISTIKOVANOST

ČÍST VÍCE

CENA PŘÁTELSTVÍ

ČÍST VÍCE

EMOCE TVORBY

Každá životní událost v nás vyvolává emoce. Nemusí to být zrovna emoce radosti nebo štěstí, po kterých touží každý z nás. Občas se musíme poprat i s emocemi negativními. Měli bychom si uvědomit, že i tyto negativní emoce jsou přirozenou součástí života každého z nás a v rozumné míře nás mohou také donutit zamyslet se nad naším životem.

ČÍST VÍCE

JEDENÁCTÉ VYDÁNÍ

PODZIMNÍ SYMFONIE

Za krásnou titulku našeho Nobles´ Magazine bych ráda poděkovala Katce Šubrtové, která dokázala nádherně zachytit podzimní náladu editorialu. Katka je novou Nobles fotografkou a na focení s ní jsem se moc těšila. Počasí na podzim je sice hodně nevyzpytatelné, měly jsme však velké štěstí na krásný slunný den.

ČÍST VÍCE

NOBLES EUFORIE

Ve většině případů focení vyžaduje minimálně tyto tři věcí: nápad, fantazii a hledání cesty jak uskutečnit to, co máte v plánu. Spoustu lidí říká, že vůbec nejsou kreativní. Jsou ale na omylu. Všichni jsme už od malička umělci. Problém je v tom, jak zůstat umělcem i v průběhu života.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by KATEŘINA 

ČÍST VÍCE

VLTAVĚNKA

Víte co je nejlepší na tom mít za kamarády stejně „umělecky posedlé“ lidí jací jste vy sami? Ano, správně – dokážete propojit své síly, kreativitu, známosti, znalosti a neskutečné množství nápadů, které můžete snadno uskutečnit. Známý citát „ V jednotě je síla“ nejlépe vystihne projekt, který jsme uskutečnily díky týmové práci. 

ČÍST VÍCE

KLOBOUKOVÁ ELEGANCE

 Víte, který doplněk je pokládán za kulturní a sociální symbol? Dokonce byly doby, kdy žena ani muž bez něj nemohli opustit svůj domov. Pokud jste mysleli klobouk, tak ano, je to správná odpověď.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by ŽANNA

ČÍST VÍCE

TAJUPLNÁ ELEGANCE

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by LUCKA

 Černá, bílá a červená barva a také jejich kombinace lze považovat za klasické. I když každý z nás vnímá barvy odlišně, v průběhu života se náš vztah k ním může razantně změnit.

ČÍST VÍCE

TALENT NEZNÁ HRANICE

Nedávno jsme dostaly krásné fotografie od naší fotografky Janičky, která se momentálně nachází v cizině. Spolu se zakladatelkou značky oblečení Yaskrava nafotily zajímavý editorial, který vystihuje zakladatelku nejenom jako designérku, ale i jako citlivou mladou ženu. 

ČÍST VÍCE

NOVÝ NÁDECH

ČÍST VÍCE

DESÁTÉ VYDÁNÍ

EDITORIAL by MICHELLE

Pokud se u focení sejdou umělci, umění kterých ukazuje nejenom krásu a estetiku, ale i podporuje umělecké projevy ostatních členů kreativního týmu, vznikne další titulka Nobles´ Magazinu. Pani Louka, Craft Explosion a nový Nobles´ tvůrce designových šatů La Perle nám pomohly vykouzlit tajuplnou krásu editorialu, který nafotila naše Michelle.

ČÍST VÍCE

KREATIVNÍ RELAX

Každý z nás má své oblíbené způsoby, jak relaxovat. Někteří tráví čas sledováním televize, četbou nebo poslechem hudby. Pro jiné relax znamená procházku lesem nebo aktivní odpočinek. Ač to zní divně a pro někoho až nepochopitelně, ale osobně pro mě relax znamená práci, která je naplněná kreativitou a správnými lidmi, díky kterým si dokážu "dobít baterky".

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by LUCKA

ČÍST VÍCE

KROK KE ŠTĚSTÍ

Všimli jste si někdy jak velkou sílu má v našem životě oblečení? Říká o nás více, než si myslíme.  Hlavním jeho úkolem je přinášet štěstí, radost a vnitřní spokojenost. Správně zvolené oblečení nás dokáže motivovat, inspirovat k lepší činnosti a dokonce stimulovat náladu.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by ANDREY

Každý náš Nobles´ editorial se snažíme udělat maximálně zajímavým, plným kreativity, s uměleckým nádechem a elegancí, která patří k Nobles. Úkolem takových editorialů je ukázat práci celého týmu.

ČÍST VÍCE

LA PERLE

ČÍST VÍCE

DÍVKA Z NEW YORKU

Modelingu jsem se začala věnovat již v 16 letech. Lákalo mě prostředí krásných šatů, světel a celkové estetiky odívání. Přála jsem si poznat svět, získat zkušenosti a zkusit pracovat s mezinárodními týmy. Když začínáte s čímkoliv, musíte mít štěstí na ty správné lidi. Naivita a neznámý svět vás však snadno mohou vést k nesprávné volbě.

ČÍST VÍCE

KŘEHKOSTI, TVÉ JMÉNO JE ŽENA

ČÍST VÍCE

FASHION EMOCE

Určitě jste slyšeli, že není vhodné potlačovat emoce, že bychom měli být sami sebou, upřímně vyjadřovat své pocity a sdělovat myšlenky. Emoce jsou barvami duše; jsou velkolepé a neuvěřitelné. Když je necítíme, svět se stává mdlým a bezbarvým. Emoce určují většinu našich rozhodnutí a měli bychom je uměli projevovat správně.

ČÍST VÍCE

ESTETIKA SPOJENÍ

ČÍST VÍCE

DEVÁTÉ VYDÁNÍ

ŽIJU, ABYCH USPĚLA

Náš Nobles´tým se pomalu ale jistě rozrůstá a tvorba časopisu je více různorodá, barevná a tvůrčí. Celý léto jsem

si užívala vymýšlením různých foto projektů a také hledáním nových kreativních lidí, kteří by mi pomáhali dělat Nobles´ blíž k tomu vzoru, o kterém sním - střediskem talentovaných a kreativních umělců a služeb, které si budete moci dopřát

i vy.

ČÍST VÍCE

EDITORIAL BY ŽANNA

Nádherný letní editorial plný teplých paprsků a citového projevu nám nafotila nová Nobles fotografka Žanna. Neskutečně charismatická a inteligentní slečna mě hned zaujala tak trochu francouzském zevnějškem. Je velice komunikativní a její tvorba nosí více umělecký nádech. 

ČÍST VÍCE

TŘI GRÁCIE

Inspirace uměním, historií a také přírodou nám v Nobles´ pomáhá uskutečnit projekty, které nejenže ukazují krásu a bohatství české země, ale zároveň objevují nádherná místa, kde si můžete připadat jako v ráji. Potom Vám 6 hodin focení plus cesta tam a zpět utečou jako nic.

ČÍST VÍCE

UMĚNÍ BÝT ŽENOU

Elegance je ta jediná krása, která nikdy neslábne a někdy se stačí jenom dívat, abychom pochopili pravdivost a sílu slov Audrey Hepburn. Za úžasný editorial vděčíme naše neskutečné Michelle, která dokázala zachytit ty nejkrásnější momenty focení nesmírně talentované modelky Barbary..

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by JANE

ČÍST VÍCE

EXPRESIVNÍ ELEGANCE CRAFT EXPLOSION

Asi jste si všimli, že Nobles´ Magazine má svůj vlastní foto styl, který publikujeme, a nesmírně mě těší, že mnozí z Vás nám píší jak osobitý styl to je. Zásadním pro nás je velký akcent na eleganci, ženskost a noblesu těch, koho fotíme

a snažíme se ukázat jak fashion, tak art v plné své kráse, zabalený do Nobles obalu.

ČÍST VÍCE

NÁHODNÁ SETKÁNÍ

Jsem si jistá, že v životě neexistují náhody. Každá náhodná událost nám přináší nějaké poselství a vše, co se odehrává v našem životě, se děje z nějakého důvodu. Ať už se to týká minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti – každá náhoda či událost, se které nás potkají, jsou vzájemně propojeny.

ČÍST VÍCE

INSPIRACE VE VŠEM A VŠUDE

Pokud jste kreativní a tvůrčí osobnost, určitě znáte ten pocit, když na Vás přichází inspirace, obvykle je to spontánně a nečekaně – a občas ve chvíli, kdy se to vlastně vůbec nehodí. Jakmile nás myšlenka přepadne, máme tendenci ji okamžitě realizovat nebo se o ni aspoň s někým podělit.

ČÍST VÍCE

OSMÉ VYDÁNÍ

ŘÍKEJ MI PANÍ LOUKA

Příroda je mocná čarodějka, která dokáže mávnutím kouzelného proutku proměnit smutnou krajinu v nádherný obraz s dokonalými barvami, je zdrojem všech skutečných znalostí a má svou vlastní logiku. Francis Bacon říkal, že příroda se podřizuje jen tomu, kdo se cítí být podřízen jí. 

ČÍST VÍCE

SNÍT, MILOVAT, FOTOGRAFOVAT

Čím více fotografujeme pro Nobles´Magazine, tím více miluji všechno, co se fotografování týká. A to začínaje nápadem až po sestavení týmu, který ten nápad uskuteční. Složitější projekty focení dělám s lidmi, se kterými vím, že výsledek dopadne při nejmenším povedeně.

ČÍST VÍCE

NM SS20

Klid... Někdy je fajn si užit krásy samoty a ozvěny přírody, načerpat energie na další životní kroky a doplnit škálu barev, kterou ztrácíme kvůli hektickému tempu velkoměsta. Dočetla jsem se, že samota prospívá kreativitě a může přispět k větší efektivnosti.

ČÍST VÍCE

ZRZAVÉ KOUZLO

Ještě jedním fotografem v Nobles rodině je Lucie Holoubková, které vděčíme za nádhernou obálku našeho letního vydání. Milá cestovatelka s postavou modelky a neskutečně nádhernými zrzavými vlasy dokázala zachytit rovnováhu přírody a sofistikované krásy modelky. A aby té zrzavé nebylo málo, tak jsme si troufly ještě na zrzavou modelku. 

ČÍST VÍCE

LETNÍ EDITORIAL by BÁRA

ČÍST VÍCE

EDITORIAL by LUCIE

Odkud pocházím? Ze svého dětství ... Saint-Exupéry "Malý princ".

 

V každém z nás žije malé dítě, které je naplněné vzpomínkami těch nejšťastnějších okamžiků života. Čím jsme se stávali staršími, tím více jsme slyšeli o tom, že se nemáme chovat jako malé děti.

ČÍST VÍCE

SILKY GANG: V ŘÍŠI POHÁDEK

Jak velké jsou vaše sny a jak moc toužíte po tom, aby se staly skutečností? Co děláte, aby se vaše sny naplnily a vy jste mohli sklízet výsledek vašich tužeb, kreativity a pracovitosti? Jsou to otázky, které dost často pokládám sama sobě.  Když na cestě ke splnění svého Nobles snu potkám spřízněnou duši, hřeje mě u srdce, že víra, občas těžká dřina a nelehká rozhodnutí nás ženou dopředu až k vítězství.

ČÍST VÍCE

SEDMÉ VYDÁNÍ

ESTÉT SE VŠÍM VŠUDY

Mladá, sympatická, energická, plná nápadů a snů. První dojem, který jsem si udělala po seznámení s Oleksandrou Kosenko. Já osobně tvrdím, že dobrých fotografů není nikdy dost, zvláště takových, kteří se snaží tvořit zajímavé projekty, snaží se být součástí krásy a ukazovat ji celému světu. 

ČÍST VÍCE

KOUZLO ALCHYMISTY

ČÍST VÍCE

KDYBY LÁSKA VLÁDLA SVĚTU

“Kdybych vládnul světu, každý den by byl první jarní den, každé srdce by zpívalo novou píseň, a my bychom každé ráno zpívali o radosti” - Tonny Bennett.

Každý z nás se vyrovnává s životními zvraty po svém. Dalo by se říci, že něco špatného v životě je spouštěčem k přemýšlení a restartu svého života. A stejně jako v případě sklenice napůl prázdné nebo napůl plné se každý sám rozhodne, zda-li vidí problémy nebo výzvy.

ČÍST VÍCE

ARCHITEKTI ŠTĚSTÍ

Láska k focení, křehkost modelky, krása šatů ze salonu White Day fantazie šikovné floristky udělali focení pro náš časopis doopravdy Nobles. 

Tvorba fotografky Barbory je odrazem skutečného potenciálu, který v sobě ukrývá. Samá o sobě říká, že od malinka potřebovala dávat najevo co vidí, slyší nebo co se jí honilo hlavou. 

ČÍST VÍCE

KAPKA ŠTĚSTÍ

ČÍST VÍCE

CAIRA: BUĎ SAMA SEBOU

Naše milé Noblesky, díky úžasné spolupráci v rámci našeho Nobles´ Magazine, jsem měla tu čest poznat tuto sebevědomou a pozitivní mladou dámu. Řeč je o Kláře Součkové, zakladatelce svěží, minimalistické české značky spodního prádla Caira.

ČÍST VÍCE

MYŠLENKY NAHLAS: KDO JSEM

Naše vzácné Nobles čtenáři, ráda bych vám oznámila, že začínáme zcela novou rubriku "Myšlenky nahlas", kterou povede charismatická, velice zajímavá a talentovaná studentka mediálních studií Klára. Jsou v životě věci, o kterých se neradi bavíme nebo dokonce považujeme za divné lidí, kteří se snaží o tom mluvit. 

ČÍST VÍCE

JARNÍ EDITORIAL

Buď krásná každý den s Luisa Spagnoli

Okouzluj a věř v to, že jsi vyjímečná...

Protože jsi žena a patří Ti svět...

Věř v krásu a BUDNOBLES

ČÍST VÍCE

ŠESTÉ VYDÁNÍ

DOMINIKA

Mít ve svém životě osoby, se kterými si máte vždy o čem popovídat, znamená mít velké štěstí. Projekt Nobles´ Magazine vznikl z velké části díky tomu, že spolek úžasných lidi viděl svět tak trochu jinými očima - někdo pomocí objektivu, někdo nesl krásu na přehlídkových molech, a někdo pomocí hry barev v kombinaci se zajímavým oblečením.

ČÍST VÍCE

COLORTERAPIE

Některé barvy máme rádi, jiné nesnášíme a občas máme potřebu vzít si oblečení určitého odstínu. Barvy na oblečení, stěnách či nábytku působí na naši psychiku a tím ovlivňují i naše chování a rozhodování. Vliv barev na tělo byl potvrzen řadou vědeckých studií.

ČÍST VÍCE

OÁZA KLIDU

ČÍST VÍCE

COLINE NOVA

Patřím k lidem, kteří se rádi vzdělávají, neustále jsou v pohybu a neumějí se nudit. Pro takové jako jsem já je nicnedělání za trest. Když jsem se zase jednou strašně nudila, napadlo mě jít na kurz módních designerů. A to je krátký začátek toho, jak jsem se seznámila s Coline a následně i s její tvorbou. 

 

Říká se, že kreativita nezná meze a tvorba Coline Nove je tomu potvrzením.

ČÍST VÍCE

SNÍT, ŽÍT, KONAT...

Každý máme nebo alespoň jsme měli nějaké sny. Někteří z nás si je splnili, jiní zase schovali do šuplíku nočního stolku a jednou za čas před spaním ten šuplík otevřeme a prohlížíme si utajené a pevně uzamčené touhy… Na otázku "Proč sis nešel za svými sny?" odpovídáme stereotypně „Nemám dostatek financí, neměl/a jsem k sobě žádného parťáka, který by za mnou stál, nenašel/a jsem podporu, jsem moc starý/á…“.

ČÍST VÍCE

SULZER DESIGN

Jedním z projevu umění je malování obrazů. Někdy je to způsob vyjádření krásy člověka a života, který máme uvnitř, někdy vnitřní strach, který nás tíží, a jindy zas křik duše, který potřebuje ven na plátno, na zeď; někam, kde zůstane krátce, dlouho nebo i po celá století... Talent člověka se může projevovat ve všech směrech. 

ČÍST VÍCE

V ZAJETÍ ŠÍPKŮ

ČÍST VÍCE

PÁTÉ VYDÁNÍ

DOKONALÁ KRÁSA V ZÁTIŠÍ

Zátiší... Ideální místo kam se schovat od ruchu velkoměsta a kde na chvilku můžete být sami sebou. Kde samá příroda pobízí člověka k tvorbě, vytváří umělecká díla a naděluje každého z nás magickými okamžiky. Okamžiky krásy, které nás obohacují a poskytují motivaci k dosažení dokonalosti.

ČÍST VÍCE

ADÉLA

ČÍST VÍCE

POHÁDKOVÉ FOCENÍ

Věříte na pohádky? A co takhle pohádkové focení u zámku? Pro tentokrát jsme si zvolili úžasné místo, barokní stavba kterého se nachází v pražské městské části Troja na pravém břehu řeky Vltavy. Víte o který zámek se jedná? Jeho název připomíná název města v Starověkém Řecku. Ano jde o Trojský zámek, který je vrcholným dílem barokního urbanismu a architektury. Barokní zahrada, ve které jsme fotili, je ve francouzském stylu a obklopuje zámek od 17 století. 

ČÍST VÍCE

PUNTÍKŮ JAKO MÁKŮ

Puntíky jsou trendem, který nikdy nevyjde z módy. Na konci devatenáctého století se staly oblíbeným vzorem pro oděvy ve Velké Británii. Tradičně byly puntíky používány jako vzor pro oblečení tanečnic flamenca. Někteří lidé je spojují s venezuelskou módní návrhářkou Carolinou Herrera, která používala puntíkovaný vzor na většině svých šatů během pozdních 80. a raných 90. let. Je to klasika, na kterou jsme si tak zvykli, jako v létě na zmrzlinu. 

ČÍST VÍCE

EDITORIAL LETNÍ NOSTALGIE

Bohatství, které nám dává příroda, nikdy nepřestanu obdivovat. Krásu okolí vidíme běžně a snadno si zvykáme na všechno, bereme ji jako samozřejmost a myslíme si, že tak bude celý život. Jak jinak? Myslíte ale, že správné je žít a nevšímat si těch maličkostí, díky kterým je náš život barevnější, hezčí a vyváženější? 

ČÍST VÍCE

KRÁSA NENÍ NA ÚKOR ZDRAVÍ

Jednu dobu jsem aktivně hledala kosmetologickou kliniku, ve které by mi odborně poradili jak zatočit

s mimickými vrásky. Výborná péče o pleť, krémy, masky, emulze a spoustu různých kosmetických zázraků, které používám, dělají svou práci na 1+, ale přijde čas, kdy všechny tyto úžasné věcí už nestačí a potřebují posilu. Čistou náhodou jsem uviděla reklamu jedné kosmetologické kliniky a jen ze zvědavostí se objednala na konzultaci.

ČÍST VÍCE

ČERNÁ vs. BÍLÁ

ČÍST VÍCE

ČTVRTÉ VYDÁNÍ

LETNÍ EDITORIAL

Největším umělcem na světě je příroda. Dává nám spoustu všeho, obdarovává harmonií, krásou a zároveň nás učí. Z přírody čerpáme inspiraci, abychom mohli vytvářet vlastní umělecká díla. Ještě Seneca říkal, že veškeré umění je napodobováním přírody. Tak nechme se hýčkat krásou přírody, aby z nás udělala lepšího člověka a ještě lepšího umělce.

ČÍST VÍCE

KDO RŮŽE NETRHAL, NEVÍ JAK VONÍ

Jak říkal velký spisovatel Dante Alighieri: „Nejkrásnější věc, kterou Bůh stvořil, je žena a růže“. A my v Nobles vám chceme názorně předvést pravdivost jeho slov. Úžasnou Nobles modelkou, která se zúčastnila focení, je nádherná Marina, která nás okouzlila elegancí, ženským půvabem a vnitřní krásou. 

ČÍST VÍCE

VLAD

Fotografie, které uvidíte níže, jsou modela Vlada Starostenka. Jeho vášní vždy byla móda, modeling a focení. Rodiče Vlada synovu vášeň nepodporovali a po ukončení střední školy se rozhodli, že půjde studovat medicinu. Jenže sám Vlad si přál dělat v životě úplně něco jiného a proto po ukončení vysoké školy se rozhodl oslovovat modelingové agentury. Nechtěl se vzdávat svého snu. 

ČÍST VÍCE

COSRX

Jako velká milovnice pleťové kosmetiky mám vyzkoušeno doopravdy hodně značek jak levných, tak i dost drahých a musím říci, že málokdy je rozhodujícím faktorem cena. A proto bych vám ráda představila korejskou kosmetiku, která podle mého názoru je nejlepší v dnešní době. Začnu hned kosmetikou COSRX, která je docela nová pro český trh. 

ČÍST VÍCE

KNIHKUPECTVÍ

ČÍST VÍCE

ANDĚLE MEZI NÁMI

Jak často potkáváte Anděle na zemi? A vůbec máte tušení jak vypadají? Asi skoro každý z nás si myslí, že mají krásná křídla, peří, létají v oblacích a kolem hlavy jim svítí svatozář... Je to možné, ale zatím jsem nikoho takového nepotkala. Potkala jsem ale úplně jinak vypadajícího anděla. Je křehký a zároveň silný, je jemný, zranitelný a zároveň plný ženské krásy.

ČÍST VÍCE

DÍVKA VE SKLENÍKU

Když vy, jako i my v Nobles, si přejete se občas se octnout v zátiší plným krásy, vůně kytek a úžasného pocitu spojení přírody a člověka, tak vřele doporučujeme navštívit malý kousíček ráje, který se nachází nedaleko od Prahy a kde si můžete vychutnat všechnu krásu přírody a lidské pracovitostí. 

ČÍST VÍCE

KRÁSA JE UMĚNÍ

ČÍST VÍCE

FLITRY

Kdy jindy než v létě můžeme ukázat krásu flitrů na oblečení, zvláště jestli chcete zaujmout ostatních svým výběrem? Je to prvek, který zadává tón celému vašemu stylistickému obrazu. Být hvězdou nejenom na večírku, ale i každý den snadno pomocí oblečení s flitry.

ČÍST VÍCE

TŘETÍ VYDÁNÍ

KRÁSKA A ZVÍŘE

Koně jsou půvabné stvoření, které dokážeme obdivovat nekonečně dlouho. Jsou živým ztělesněním moci, krásy, tvrdohlavosti, vzpoury a lásky ke svobodě. Když se na ně díváte, naprosto cítíte tu neuvěřitelnou energii, která se snaží dostat ven s každým pohybem hřívy, ocasu nebo sklonu hlavy. Říká se, že když si koně oblíbíte, tak 

je to láska na celý život.

ČÍST VÍCE

SÍLA SNŮ

Kdysi před x lety se v malinkém městečku jedné rodině narodila holčička. Budeme jí říkat Mery. Zdědila to nejhezčí od každého z rodičů, co mohla: úžasný úsměv, nádherná exotická oči , labutí krk, postavu modelky, křehkost, jemnost a ještě spoustu všeho, co by si přála každá malá a také velká holka. Ale to nejcennější, co mohla dostat, bylo laskavé srdce a víra v kouzla, nebo jak bychom  tomu v dnešní době řekli víra, že se sny stávají skutečností...

ČÍST VÍCE

KOUSEK LÉTA

Před pár týdny jsme dostali mail od jednoho mladého muže jménem Ari Williams, který je modelem v Austrálii. Nabídl nám, zda bychom chtěli publikovat v NM jeho foto a také příběh jak se dostal k modelingu. Dostali jsme úžasné fotografie, plné barev, které nafotila fotografka Michaela Win spolu s Makeup Artist Dani Catelino. Focení probíhalo v Austrálii na ikonických Brightin Beach Boxes v Melbourne.

ČÍST VÍCE

SAVE MY BAG

ČÍST VÍCE

TRENDY JARA 2019

Milujete modní trendy? Do jaké míry jste schopni jím sledovat? A jak se vám líbí jeden z jarních trendů 2019 krátká džínová bunda, oblečená přes kabát (trenčkot)? Troufli byste si na to?

ČÍST VÍCE

NATÁLIE

 

 

Když jsem byla malá, věřila jsem na pohádky a princezny stejně jako každá holčička. Ne tak jsem ale byla uchvácena krásou princezen, jako spíš tím, co nosily. Ano, šaty... Vnímala jsem úplně do detailů všechnu jejich krásu, rozkoš, eleganci, díky čemu princezny získávaly grácii, půvab a princeznovské kouzlo...

ČÍST VÍCE

JAKO MODELKA

 

Víte o tom, že nemusíte být modelkou, abychom vás nafotili do našeho Nobles´ Magazine? Foto, které uvidíte níže, jsou důkazem naších slov. Jestli chcete i vy, jako naše nádherná slečna Marina, být v časopise, neváhejte nás kontaktovat.

ČÍST VÍCE

ZAZÁŘIT JAKO HVĚZDA

Na jaře je čas zazářit a to v plném slova smyslu. A nejlépe nám v tom pomůže rozjasňovač neboli highlight. Určitě už víte, že se jedná o přípravek, který dokáže rozjasnit a udělat zdravě vypadající i hodně mdlou pleť. Jednou z úžasných vlastností rozjasňovačů je to, že při správném použití dokážou odvést pozornost od vrásek, kruhů pod očima a také jiných nedokonalostí pleti.

ČÍST VÍCE

DRUHÉ VYDÁNÍ

NĚŽNOST JARA

Přinášíme Vám kousek jara v podání křehké elegance naše Nobles modelky. Vnitřní krása – ohromná síla ženy, která přitahuje, inspiruje, omámí svojí přirozeností, dokáže měnit nejenom osudy, ale také chod celých dějin... 

ČÍST VÍCE

BÝT JINÝM

Napadlo vás někdy, že jste jiní, než ostatní? Přemýšlíte jinak, jinak se oblékáte, máte jiné sny a touhy, než zbytek lidstva? Být jiný neznamená být lepší, nebo horší. Být jiný je velká zodpovědnost vůči těm, kdo vám nerozumí nebo se vás bojí. Je těžké být jiný a nezranit city lidí, kteří tvrdí, že existuje jenom černá nebo bílá.

ČÍST VÍCE

JANI

 

ČÍST VÍCE

NOBLES ZAHRADA

ČÍST VÍCE

HALENKA S MAŠLÍ

 

Historie halenky začala v XIX století, kdy šaty, které běžně nosily dámy, byly rozdělené do dvou částí. Horní část nad pásem se stala halenkou. V současné době existuje mnoho stylů halenek, z nichž každá je nějak spojena s určitou historickou epochou.

ČÍST VÍCE

KYTKY A ŽENY

Kytky k ženám prostě patří. Oblečení s potiskem kytek je jedním z dnešních trendů a zároveň je výbornou investicí, která vydrží v šatníku každé ženy hodně dlouho. Dnes ho můžeme vidět u každé oděvní značky a tak zůstává otázka: jak správně vybrat potisk na oblečení (jakou velikost kytek), abychom vypadaly co nejlépe.

ČÍST VÍCE

KOUZLO ROZJASNĚNÍ

Přišlo jaro a každý z nás se těší až ukáže svou krásu světu. Zdravá, odpočinutá a rozjasněná pokožka jen podtrhne naši krásu. A jak toho docílit po dlouhé zimě? Jednoduše. Chcete-li mít úžasné rozzářené obličej, efekt kterého výdrží skoro celý den, zkuste přidat do svého tekutého makeupu pár kapek séra nebo emulze na obličej. Výsledek vás potěší a zároveň pomůže při hodně vysušené pokožce.

ČÍST VÍCE

UMĚNÍ FOTOGRAFIE

ČÍST VÍCE

PRVNÍ VYDÁNÍ

NOBLES ZAČÁTEK

Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jaká má být titulní stránka našeho prvního vydání a rozhodli jsme se ve prospěch umění, zabaleného do krásy naše modelky Anetky. Unikátní soubor českého i zahraničního moderního a současného umění a také krátkodobé výstavy nejrůznějšího tématického zaměření - to vše i více na vás čeká v Galérii Národního umění na Praze 7.

ČÍST VÍCE

MÓDA

Věděli jste, že slovo „móda“ pochází z francouzského mode, které vzniklo z latinského modus značícího „způsob“? Lidé se vždy chtěli oblékat moderně, vkusně a sebejistě. To jím dávalo pocit jedinečnosti, vzácnosti a nenapodobitelnosti. Móda je to, co dokáže dát člověku vlastní výraz, nezapomenutelnost, vyjadřuje osobní vkus, sociální status a vztahy, výlučnost, excentričnost a smysl pro styl... 

ČÍST VÍCE

KDO JSME

Kytky k ženám prostě patří. Oblečení s potiskem kytek je jedním z dnešních trendů a zároveň je výbornou investicí, která vydrží v šatníku každé ženy hodně dlouho. Dnes ho můžeme vidět u každé oděvní značky a tak zůstává otázka: jak správně vybrat potisk na oblečení (jakou velikost kytek), abychom vypadaly co nejlépe.Životním úkolem každého z nás je být šťastným. Když se narodíme, největším štěstím pro nás je láska maminky, tatínka a jistota toho, že jsou pro nás tady a teď. 

ČÍST VÍCE

PROTI PROUDU

 

ČÍST VÍCE

NIVEA

 

Každá z nás touží po dokonalé pletí a dost často zkoušíme různé kosmetické výrobky v naději získat vytoužený výsledek. Jen málokdy jsme spokojeni s očekávaným výsledkem a tak hledáme dál a dál. Mezi takové lidí patřím samozřejmě i já.

ČÍST VÍCE

MALEŠICE

ČÍST VÍCE