MANGO

Posílám malinkou nápovědu jak sebrat zajímavé a hezké obrazy od značky Mango. Základem je vlněný kabát barvy Camel. Snažila jsem se vybírat oblečení klidných barev s minimalistickým sofistikovaným nádechem, které se hodí jak do práce, tak na procházku. 

 

Dnešní sezona nabízí nosit lehké letní šaty i v zimě, a to způsobem, kdy šaty obléknete na vlněný nebo kašmírový rolák. Obuv může být vysoké kozačky, vysoké kožené boty na platformě nebo i horské boty. Ale nemyslím tím doopravdy horské, ale které svým vzhledem připomínají horské.   

Varianta číslo 3 nabízí na první pohled jednoduchou ale zároveň zajímavou kombinaci. Díky širokému pásku a dlouhé šále dokážete ozdobit kabát způsobem, kdy šálu přehodíte přes jedno rameno a stáhneme to kolem pasu hnědým širokým páskem. Kabát bude vypadat úplně jinak a celá kombinace bude mít fashion nádech. 

Pro ty z vás, které se nebojí experimentovat s oblečením a rády jsou středem pozorností nabízím vám variantu číslo 4. Midi  šaty s flitrovým zdobením v kombinaci s kašmírovým rolákem, tenisky na vysoké podrážce a teplými ponožky dávají velice zajímavý streetový look. Jelikož hlavním akcentem jsou flitrové šaty, všechny ostatní doplňky mají mít minimalistický nádech.