SULZER DESIGN

Jedním z projevu umění je malování obrazů. Někdy je to způsob vyjádření krásy člověka a života, který máme uvnitř, někdy vnitřní strach, který nás tíží, a jindy zas křik duše, který potřebuje ven na plátno, na zeď; někam, kde zůstane krátce, dlouho nebo i po celá století... Talent člověka se může projevovat ve všech směrech. Umění rozvíjet talent a živit ho během celého života není jednoduché. Většinou záleží na skutečné víře člověka ve vlastní talent, na síle vůle, a v neposlední řadě hraje roli okolí, v němž se člověk nachází. A tak, když všechno zapadne do sebe, zrodí se umělecký projev.

 

Víte čemu říkají čisté umění? Je to jedno z nejdiskutovanějších uměleckých hnutí a nazýváme ho abstraktním uměním. Jeho přímým předchůdcem a největší inspirací byl kubismus. Pro abstrakci není příliš důležitá barva sama o sobě, ale barva jako materiál. Proto  se obrazy malovaly velkým množstvím barvy (takzvaná vysoká pasta) a do malířského materiálu se přidávala sádra, písek, štěrk nebo beton. Rádi bychom vám ukázali tvorbu jednoho člověka, který je výborným architektem, a ve volné chvíli se věnuje právě tvorbě abstraktních obrazů geometrického směru. Svou tvorbu začal v březnu 2019 pod značkou Sulzer design. Jelikož se plně věnuje architektuře, tak chce, aby jeho malby sloužili jako doplněk do moderních interiérů, působily klidně a uvolněně. Obrazy, které jsou malované špachtlí, a ne klasickým štětcem, vystavuje na svém Instagramu, kde ho může oslovit potenciální klient a rovnou se domluvit na koupi vybraného díla. Zásadní politikou výtvarníka totiž je komunikace s klientem, a ne jakákoliv povinnost, spojená s prodejem obrazů.

 

Líbí se vám takový postoj? Také si myslíte, že v dnešní době chybí živá komunikace? Nám v Nobles rozhodně ano, protože díky vzájemné komunikaci navážete pouto, dokážete se lépe vcítit do pocitů zákazníka, zdokonalit to, nad čím sami usilovně pracujete. Protože umělce činí umělcem jeho náplň, jeho citová bohatost a duchovní rozpětí.

 

Mimochodem s kupónem "Nobles20" můžete mít úžasné obrazy se slevou 20%

FOTO  jane_sunny_ph

MUA&STYLING  kosmetiks.cz

MODELKY NatálieAnastasia

OBRAZY  Sulzer design