MŮŽEŠ BÝT TÍM, ČÍM CHCEŠ

Tento rok panenka Barbie, která je světově nejznámější a nejprodávanější, slaví 60 let.  Vynálezkyní panenky Barbie byla paní Ruth Handlerová. Vytvořila jí pro svou dceru Barbarru, po které panenku také pojmenovala.

"Můžeš být tím, čím chceš" - toto je motto Barbie a podle toho, kolik druhů panenek se vyrábělo, vyrábí a pevně věřím, že se bude nadále vyrábět, vidíme, že každý druh Barbie je potvrzením těch slov.

 

Má generace holek vyrůstala na panenkách Barbie a každá z nás si v tichosti přála být tak dokonalou a nádhernou, jako ona. Nejsem už malá holka, ale uvědomila jsem si díky panence to, že každý jsme dokonalý svým způsobem, jen na to musíme přijít. Krása má mnoho podob a stereotypy jsou reliktem minulosti. Nemáme se bát být jinými, protože v tom spočívá vnitřní harmonie nás samých a existence celého lidstva. A nikdy není pozdě být tím, čím chceš...

 

 

Na počest narozenin Barbie přední ukrajinští návrháři představili své modely oblečení pro panenku.Tvorba designerů vystihovala jejích dojem z pohledu na panenku dětskýma očima a zároveň maximální důraz na jejích emoční a tvůrčí stránku. Některé modely byly miniaturou bestselleru značek návrhářů, díky kterým jsou vyhlášení ve světě. 

 

Výstava modelů oblečení Barbie se koná v Kyjevě do 15 ledna, proto když plánujete nějaký výlet na Ukrajinu nebo se zajímáte o módu,  je to velice zajímavá příležitost načerpat kreativní energii a potkat zajímavé lidí, nebo dokonce i samotné návrháře.