NOVÉ LETNÍ!!! 

KOUSEK LÉTA

Před pár týdny jsme dostali mail od jednoho mladého muže jménem Ari Williams, který je modelem v Austrálii. Nabídl nám, zda bychom chtěli publikovat v NM jeho foto a také příběh jak se dostal k modelingu. Dostali jsme úžasné fotografie, plné barev, které nafotila fotografka Michaela Win spolu s Makeup Artist Dani Catelino. Focení probíhalo v Austrálii na ikonických Brightin Beach Boxes v Melbourne.

 

Když Ari prvně oslovili zda by nechtěl být modelem, tak ho tím hodně zaskočili, jelikož v té době trpěl hodně akné a jeho váha byla 58 kg. Nemohl uvěřit, že lidem z modelingu všechno to nevadilo. A právě to bylo inspirací k tomu, aby začal na sobě pracovat. Od toho dne se začal věnovat tomu, aby se jeho pleť uzdravila a začal projevovat velký zájem o módu. Vyčistit pleť mu trvalo pět let a nebylo to snadné. Zkoušel různé způsoby a také léky, které občas ovlivňovali nejenom jeho duševní stabilitu, ale i také zdraví. Po dlouhé době ale pochopil, že nejúčinnějším způsobem ve skutečnosti je zdravý způsob stravování, méně alkoholických nápojů a vyhýbat se stresu. Začal také chodit do posilovny.

 

Když po 2,5 letech vztahu se rozešel s přítelkyní, Ari pochopil, že je na čase si plnit sny. Pomoci FB vyhledávat informací jak se stát modelem, na koho se má obrátit a také co všechno má dělat. Dozvěděl se také, že má moc nízkou výšku, aby se stal modelem. To Ari vůbec nezastavilo, ba naopak dalo mu síly jít dál a plnit si sen, kterým žil.

 

Teď Ari publikuje své fotky v různých populárních časopisech, firmy mu posílají zdarma oblečení a doplňky, aby jím dělal reklamu a také má spoustu nabídek od modelingových agentur, které by s ním rádi spolupracovali.

 

Poučení z jeho příběhu je nikdy se nevzdávat! Výzvy, kterým čelíme cestou ke splnění snů, jsou někdy moc těžké ale výsledkem je odměna opravdového štěstí a úspěchu.

 

Jsme velice pyšní, že nám Ari Williams poskytl nejenom své foto, ale zároveň emoční kousek svého života. Přejeme mu hodně štěstí v tom, co dělá a ať se brzy o něm dozví celý svět. My v Nobles´ budeme doufat, že jednou spolu s Ari nafotíme také něco úžasného. A jestli se chcete dozvědět více o Ari, sledujte ho na Instagramu, kam pravidelně přispívá hodně zajímavých foto.

FOTO  Michaela Win

MUA&STYLING  Dani Castelino

​MODEL  Ari