NOVÉ LETNÍ!!! 

UMĚNÍ FOTOGRAFIE

Umění fotografie je jedno z nejkrásnějších uměleckých forem moderního světa. Často si lide pletou skutečnou vášeň pro fotografování s velkým počtem snímků milovaného člověka. Pravé umění fotografie je ale více, než fotografie tipu Já a socha.

 

Říká se, že opravdové umění fotografie spočívá v názorné ukázce citů minulosti. Schopnost zastavit tok času v nějakém úžasném okamžiku, vyjádřit své emoce a pocity jedním malým snímkem, rozšířit aspekty vašeho

"já" - to je schopnost fotografovat. Čím více poznáváte umění fotografování, tím více Vás to pohlcuje a začínáte se dívat na svět zcela jinými očima, objevujete stále více nových hranic. Zachycení kapky deště tak, aby osoba, která si prohlíží obrázky, slyšela její zvuk je opravdovým uměním fotografie. Prostřednictvím fotografie člověk vyjadřuje své city, touhy, vzpomínky, fantazie a myšlenky.

 

Proto my v Nobles chceme ukázat jak pomocí fotografií vnímáme krásu, jak se dá zachytit minulost tak, aby  vyvolávala záblesky štěstí, klidu a vzpomínky na chvíle, kdy nám bylo nejlépe. Je to naše Nobles sebevyjádření. A co pro Vás znamená fotografie?

FOTO  jane_sunny_ph

MUA&STYLING  kosmetiks.cz

MODELKA Marina