NOVÉ LETNÍ!!! 

KRÁSKA A ZVÍŘE

Koně jsou půvabné stvoření, které dokážeme obdivovat nekonečně dlouho. Jsou živým ztělesněním moci, krásy, tvrdohlavosti, vzpoury a lásky ke svobodě. Když se na ně díváte, naprosto cítíte tu neuvěřitelnou energii, která se snaží dostat ven s každým pohybem hřívy, ocasu nebo sklonu hlavy. Říká se, že když si koně oblíbíte, tak 

je to láska na celý život. Geogre Bernard Shaw kdysi řekl, že jízda na koni dělá člověka dokonalým. O tom jsme se mohli přesvědčit osobně u focení, které probíhalo na Karlštejně s naší úžasnou modelkou Marii.

 

Obvyklý rebel a holka do nepohody se úplně rozplynula při jednom pohledu na koně, který na ni čekal. Je velice vzácné a emoční vidět spojení radostí v očích křehké ženské a svalnatého silného koně, kteří spolu tvořili harmonický celek. Jak dojemné je, když šlechetní a silné zvíře projevuje emoce a kolik citů vyzařují jeho oči...Spojení člověka a koně je natolik velké, že kůň dokáže vycítit nejenom člověka, ale i jeho náladu. Vliv koně na city a psychický stav člověka je tak obrovský, že dokáže léčit deprese, se kterými se lidi často potkávají a také nemoci, spojené s neurologickými a jinými poruchami jak malých dětí, tak i dospělých.

FOTO  jane_sunny_ph

MUA&STYLING  kosmetiks.cz

MODELKA Maria