NOVÉ VYDÁNÍ!!! 

ANDĚLE MEZI NÁMI

FOTO  jane_sunny_ph

MUA&STYLING  kosmetiks.cz

Jak často potkáváte Anděle na zemi? A vůbec máte tušení jak vypadají? Asi skoro každý z nás si myslí, že mají krásná křídla, peří, létají v oblacích a kolem hlavy jim svítí svatozář... Je to možné, ale zatím jsem nikoho takového nepotkala. Potkala jsem ale úplně jinak vypadajícího anděla. Je křehký a zároveň silný, je jemný, zranitelný a zároveň plný ženské krásy.


Od malinka víme, že Andělé nám pomáhají a chrání nás. Jsou neviditelní, ale cítíme jejích přítomnost

a pomoc. Každý z nás určitě jednou zažil pocit, že nám v životě něco schází i když máme lásku, rodinu, dům, práci, jistotu...Všechno, co nám dává pocit štěstí. Někdy ale potřebujeme něco víc, abychom mohli vést naplněný život. Tak to bylo i v případě Andrey Radové. Nějakou dobu si pokládala otázku, co může udělat proto, aby její život byl ještě více smysluplný. A řešení po nějaké době přišlo samo. Jednou večer, když tak seděla s manželem a koukala na televizi, uslyšela příběh jednoho úžasného člověka  Marka Reynoldse, který obdarovával děti z chudých rodin na Vánoce jízdními koly. Vkládal do toho ty nejlepší pocity a laskavost, kterou měl. Osud je ale občas až moc krutý a M. Reynolds přišel o život. Dobro a láska, kterou obdarovával lidi, nezůstala bez povšimnutí jeho rodiny a přátel. A tak na jeho památku založili organizaci, která pokračuje ve stopách M. Reynoldse a dodnes působí v Americe.


Zdálo by se, že tento příběh většina z nás vyposlechne a zapomene. Ale v případě Andrey to bylo znamení seshora. Příběh ji ovlivnil natolik, že pochopila - to je přesně to, co hledá a co chce dělat. Říká se, že jeden

z nejlepších způsobů, jak se postarat o sebe, je postarat se o ostatní. Svůj nápad pomáhat rodinám

a darovat dětem jejich první kolo v životě sdělila manželovi. K úžasné myšlence se zapojila nejenom celá rodina, ale také kamarádi, blízcí, známí známých a lidé, kterým nejsou cizí lidské osudy a kteří mají srdce na správném místě. Pravě v takových případech člověk vidí, kolik laskavých lidi má kolem sebe a co všechno dokáže lidská laskavost a statečnost. Láska je dar a je správné se o něj rozdělit. Je správné dělat dobré věci a ukazovat příklad ostatním, zvláště našim dětem. Je tak vzácné a cenné v dnešní době udělat si čas v zájmu někoho jiného, zvlášť, když vezmeme v úvahu, že čas je nejdražší komoditou. Čas a laskavost je lepší než jakýkoli věcný dar. Pozornost se nemůže rozbít ani ztratit a vždy si ji obdarovaný člověk bude pamatovat.
 

Odhodlání a teplo, se kterým všichni tito lidé začali dělat svou práci, nenechali na sebe dlouho čekat. K jejich projektu "Kola Dětem" se začalo přidávat stále více a více lidí z celé České republiky. Za dobu působení charity Andrey už bylo naděleno 88 kol dětem ze sociálně slabších rodin. Chcete patřit i vy, mé drahé Nobles čtenáři, k pozemským Andělům, zkuste se podívat na stránky https://koladetem.cz/  Jsem si jistá, že pro vás to bude hodně zajímavé a i vy se budete chtít zúčastnit spolku Andělů.

 

Andělé mezi námi umějí inspirovat a motivovat druhé. Tak inspirujme a motivujme ostatní a kdo ví, možná svým skutkem změníte život někomu

a ukážeme tím, že zázraky se ději každou chvíli

a nemusíme mít křídla, abychom je mohli dělat.