ŽIJU, ABYCH USPĚLA

Náš Nobles´tým se pomalu ale jistě rozrůstá a tvorba časopisu je více různorodá, barevná a tvůrčí. Celý léto jsem

si užívala vymýšlením různých foto projektů a také hledáním nových kreativních lidí, kteří by mi pomáhali dělat Nobles´ blíž k tomu vzoru, o kterém sním - střediskem talentovaných a kreativních umělců a služeb, které si budete moci dopřát

i vy.

 

Ráda bych vám představila novou fotografku Nobles´ Magazine Evu Michelle Sedláčkovou, díky které má časopis tak úchvatnou obálku. Každý fotograf má své důvody, proč se rozhodne vzít do ruky fotoaparát, zaměřit na něco, co ho svým vlastním způsobem zaujalo, zmáčknout spoušť a během krátké doby spatřit výsledek toho, co pravděpodobně viděl jenom on, i když se kolem něj v tu chvíli procházeli davy lidí. Pokud fotíte, určitě víte, o čem teď píši. Ať už má každý jakýkoliv svůj motiv k tomu, aby začal fotit a ukázal nám ten vzácný a jedinečný okamžik focení, držíme mu v Nobles´ palečky. A je jedno zda na vzniklé fotce uvidíme nejenom výborně odvedenou práci umělce, či i kousek jeho duše, která nám pomůže více pochopit jeho vlastní tvorbu.

 

Michelle je z těch lidí, kteří berou focení jako svůj osobní způsob jak "meditovat" a zároveň do toho dát své kreativní "já", které nenašlo uplatnění ve vystudovaném oboru. Zároveň je to vlastní lék na strach z komunikace s cizími lidmi. Fotit začala ještě v útlém věku a během let pochopila, že nejlepší výsledek vyplyne z přátelského prostředí, kdy se všichni cítí v klidu, respektovaní a obklopení láskou. Fotografie je pro ni příběh plný citů, je ukázkou toho, jak nádherní lidé jsou a kolik krásy v sobě nese každý jednotlivec. "Žiju, abych uspěla, ne abych potěšila tebe nebo někoho jiného" - toto jsou slova Marilyn Monroe, kterými se řídí Michelle. A její práce je odrazem těchto slov. Každé focení jí pomáhá zlepšovat svou tvorbu a přibližuje ji krok co krok ke splnění snu se prosadit v zahraničních fashion časopisech. Snaží se dosáhnout výsledku, aby její tvorba vyvolala v lidech emoce, údiv a úsměvy na tvářích.

 

Drahá Michelle, ráda bych Ti tímto článkem poděkovala, že jsi nám v Nobles´ předvedla, jak krásná je tvá tvorba a jak velkou hloubku má Tvá kreativní duše. Přeji Ti ať se Tvé tvůrčí "já" dostane na úroveň, kterou si přeješ a ze všeho nejvíce aby ti focení vždy přinášelo obrovskou radost.

FOTO Michelle 

MUA&STYLING  kosmetiks.cz

MODELKA Diana

MA Crush Models