NOVÉ VYDÁNÍ!!! 

KRÁSA NENÍ NA ÚKOR ZDRAVÍ

Jednu dobu jsem aktivně hledala kosmetologickou kliniku, ve které by mi odborně poradili jak zatočit

s mimickými vrásky. Výborná péče o pleť, krémy, masky, emulze a spoustu různých kosmetických zázraků, které používám, dělají svou práci na 1+, ale přijde čas, kdy všechny tyto úžasné věcí už nestačí a potřebují posilu. Čistou náhodou jsem uviděla reklamu jedné kosmetologické kliniky a jen ze zvědavostí se objednala

na konzultaci. Překvapením pro mě bylo to, že na rozdíl od ostatních klinik, na které jsem se obracela, paní doktorka se hned nezmínila o  injekcích krásy anebo o úžasném a zázračném účinku nejnovějšího na trhu laseru, procedura kterého by mě stála ve slevě kolem 50 tisíc Kč. Snažila se problém vyřešit úplně jinou metodou - neinvazivní. Kromě toho velice mě zaujalo s jakým nadšením vyprávěla o pletí, zodpověděla na mých 100 a jednu otázku, než by koukala na hodiny kdy už odejdu domu, a o úžasném čaji ze zahraničí se také nemohu nezmínit. Velice důležité je, aby člověk, ke kterému přijdeme o poradenství nebo s nějakým problémem,

si vybudoval svého rodu pouto ke klientovi. Tím myslím servis, díky kterému by se zákazník mohl cítit velmi dobře a přesně věděl, že mu bude poskytnutá ta nejlepší péče v průběhu zkrášlujících procedur, kam se bude rád vracet a stane se tak věrným zákazníkem.

 

Paní doktorka Elena Hlopova má velké zkušeností v kosmetologiia dermatologii. Pracovala s nejlepšími doktory v zahraničí a díky touze být nejlepší ve svém oboru se zúčastnila různých konferencí, kurzů a také pracovala ve špičkových kosmetických podnicích. 

 

Po letech zkušeností, zkoumání a hledání toho nejlepšího pro zákaznice se stala nejžádanější doktorkou v Kijevě. Díky vypracované metodě shromáždění různé technologie a techniky do jediného systému, komplexně přistupuje k otázce zachování mládí a krásy. Je zastáncem toho, že krása nesmí být na úkor zdraví. A jak sama říká její hlavní úkolem je udělat tak, aby žena mohla vypadat excelentně ve svém věku. A když k těm fantastickým dosažením přidáte ještě i ten úžasný servis, o kterém jsem se zmínila výše, pochopíte, že stojí za to být klientem kliniky aesthetics.prague.

 

Jednou z hlavních myšlenek Nobles´ Magazine je poskytnout vám to nejlepší a nejzajímavější, co nabízí dnešní trh. A proto jsme se domluvili s paní doktorkou Elenou Hlopovou z kliniky Aesthetics centrer Elena Hlopova na tom, že budeme pravidelně publikovat krátké zajímavé články o pletí a péčí o ní, které píše ona sama. Aby toho nebylo málo paní dr. Hlopova se rozhodla odpovědět i na vaše otázky, které můžete zadávat prostřednictvím našeho NM. Mimochodem Instagram  paní doktorky je neskutečně zajímavý, tak vás srdečně zvu se tam podívat a stát se tak její věrným fanouškem.