NOVÉ VYDÁNÍ!!! 

COSRX

Jako velká milovnice pleťové kosmetiky mám vyzkoušeno doopravdy hodně značek jak levných, tak i dost drahých a musím říci, že málokdy je rozhodujícím faktorem cena. A proto bych vám ráda představila korejskou kosmetiku, která podle mého názoru je nejlepší v dnešní době. Začnu hned kosmetikou COSRX, která je docela nová pro český trh. Používám  ji více, než rok a to, jaký efekt dělá na mou pokožku, se nesrovná s žádnou jinou kosmetikou.

 

Říká se, že korejská kosmetika je symbiózou starověkých orientálních receptů a moderních technologií. Zároveň je proslula tím, že se vyrábí z 98% přírodních surovin (někdy dokonce 100%), není testována na zvířatech, dodává pleti přirozenou krásu a vrací mladí. Výrobci kosmetiky si zakládají na použití maximální množství přírodních, léčivých složek, moderních postupech v oblasti krásy

a individuálních přístupech ke každému typu pletí.

 

Nejdůležitějším posláním všech výrobků COSRX je poskytnout řešení na míru. Většina výrobků této značky je zaměřená na problematickou pokožku, akné včetně veškeré jeho komplikace, to jest pokožku, která potřebuje zvláštní a šetrnou péče. To jak efektivně pomáhá a léčí takový typ pokožky COSRX, udělalo značku velice populární. I když žnačka je poměrně mladá, díky svým úžasným výsledkům se stala za krátkou dobu světově známou. Proto vřele doporučuji vyzkoušet výrobky COSRX všem, kteří se chtějí stát majitelem dokonale čisté, krásné a zdravé pleti. COSRX je značka, která vytváří nové, vylepšené kosmetické standardy. Ráda vám ukáži mé nejoblíbenější výrobky této značky.

FOTO  jane_sunny_ph

MUA&STYLING  kosmetiks.cz

MODELKA Aneta

COSRX Hyaluronic Acid Hydra Power Essence

 

Chcete neskutečnou dávku hydratace pro pleť a dopřát jí tak nadstandardní rozmazlení? Vyzkoušejte tuhle esenci a nic jiného už nebudete chtít. To, co dokáže tato esence, bych přirovnala k zázraku: vypnutá pleť, hladká pokožka, neskutečná hydratace, drobné vrásky a póry mizí a celkový vzhled pokožky je až neuvěřitelně fantastický. Zkuste také nanášet esenci na celý obličej včetně pokožky pod očima. Funguje mnohém účinněji, než  kterýkoli oční krém.

COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

 

Ještě jedná kouzelná esence z řady značky COSRX. Při pravidelném používání esence v kombinaci s pleťovým krémem ze stejné řady bude vaše pokožka důkladně hydratovaná, vyživená, rozjasněná a zároveň sametově hebká. Esence je vhodná k regeneraci všech typů pleti. Budete mít doopravdy těžké rozhodnutí kterou z esencí si pořídit, protože konkurence s původní je doopravdy hodně vysoká. Anebo udělejte jako já – pořiďte si rovnou dvě a používejte buď dvě najednou nebo střídat podle nálady.