Už brzy nové vydání!!! 

ZAZÁŘIT JAKO HVĚZDA

Na jaře je čas zazářit a to v plném slova smyslu. A nejlépe nám v tom pomůže rozjasňovač neboli highlight. Určitě už víte, že rozjasnovač je přípravek, který dokáže rozjasnit a udělat zdravě vypadající i hodně mdlou pleť. Jednou z úžasných vlastností rozjasňovačů je to, že při správném použití dokážou odvést pozornost od vrásek, kruhů pod očima a také jiných nedokonalostí pleti. Kromě toho rysy obličeje se stávají výraznějšími

a pleť krásnou a svěží.

 

Rozjasňovače jsou různého druhů: suché, tekuté a krémové, které můžeme vybírat podle potřeb a stavu pokožky. Suchý rozjasňovač je nejlepší pro mastnou a kombinovanou pokožku a má více intenzivnější efekt při nanášení. Jestli si přejete něco klidnějšího s ne tak výrazným efektem, zkuste rozjasňující pudr ve tvaru kuliček neboli Meteority. Zde ale platí pravidlo, že se takový pudr musí nanášet na původně zapudrovaný obličej.

Tekutý rozjasňovač se hodí spíše pro suchou, citlivou a dehydratovanou pokožku. Krémový rozjasňovač

se hodně často používá na normální typ pleti a nechává na obličeji velice decentní pudrový efekt s luxusním nádechem krásné zdravé pokožky. Nenanáší se na zapudrovaný obličej, ale na makeup, který už máte na pletí.

 

Rozjasňovače jsou různých odstínů: růžový, béžový, bílý, a také s holografickým efektem. Růžový rozjasňovač se hodí ke studenému odstínu oči a pokožky, béžový na teplou pokožku a bílý je univerzální, který se hodí

ke každému odstínu pokožky. Holografické se používají málokdy v běžném životě, většinou se používají pro fashion efekty. 

 

Rozjasňovač se nanáší na vystouplé částí obličeje: lícní kosti, nos, horní ret, brada, čelo, nad obočím a také pod obočím, na vnitřní koutky očí. Může se také nanášet i na tělo: krk, klíční kosti a také ramena. Záleží podle výsledku (intenzity) nanášíme buď prstem, štětcem nebo houbičkou.

Teď už víte, Nobles přátele, že zazářit jako hvězda muže každá z nás.

FOTO  jane_sunny_ph

MUA&STYLING  kosmetiks.cz

MODELKA Marina