Už brzy nové vydání!!! 

TŘPYTKY V AKCI

Blíží se oslavy příchodu Nového roku a hodně z nás se na to připravuje velice pečlivě - začínající

výběrem lokality až do vhodného oblečení, účesu a makeupu. V ten večer přece chceme vypadat mimořádně okouzlující a nezapomenutelné. Makeup by měl být výrazný, atraktivní a co je nejdůležitější - magický, protože každý z nás si přeje zažit kouzelnou moc silvestra, která splní naše přání a předsevzetí.

A nic tak nepřidá  magie vašemu makeupu, než třpytky na očích, které ještě více rozzáří silvestrovskou oslavu. Hlavní je ale nezapomínat na úsměv, protože s ním bude každý makeup, účes nebo oblečení mnohém hezčí a oslava příchodu Nového roku 2020 překoná všechna očekávání.

 

A jak na třpytky a glitry, které vydrží celou noc na očích, poradím vám v pár krocích.

1. Použijte speciální bázi (primer), která velice dobře fixuje třpytky a gliter a zabrání tak jejích opadávaní. 

Výborným pomocníkem v tom je Nyx Glitter Primer, který díky lehoučkému a krémovému složení perfektně přilne k víčku, nenechává nepříjemný pocit a nedráždí oči. Je vhodný i pro citlivé oči a jednoho balení vám vystačí hodně nadlouho. Dá se použit nejenom na oči, ale také na rty nebo i tělo. 

 

2. Ideální variantou nanášení třpytek je použití předem barevného základu - očních stínů nebo krémové barevné podložky.

To znamená, že jestli plánujete nanášet třpytky zelené barvy, použijte oční stíny nebo podložku zelené barvy.

To pomůže udělat nanášení glitru nebo třpytek rovnoměrné a intenzivní. Pokud si přejete větší intenzitu třpytek na očích, doporučuji jako podložku použit černé oční stíny.

 

3. Při nanášení třpytek použijte aplikátor na oční stíny nebo prst.

 Aplikátor velice jednoduše a přesně nabírá třpytky a zároveň se ním snadno pracuje.

Prstem nanášení je ještě snadnější, a výsledek je lepší, jelikož cítíte kolik třpytek používáte a jak intenzivní vrstvu na očích chcete mít.

Štětec v tomto případě není zrovna vhodný, a když už, tak jedině s umělých vláken. Třpytky ani gliter

se na něm nedrží a vrstva na víčku bude tak slabá, že nanášení musíte opakovat vícekrát, než docílíte alespoň nějakého výsledku.

 

4. Jak na nanášení.

Malé množství primeru opatrně a jemně vklepejte prstem  na víčko, poté naneste třpytky nebo gliter. Pomocí prstu, aplikátoru nebo štětce se snažte přitlačit třpytky na víčko. Musíte počítat s tím, že báze (primer),

na kterou se lepí třpytky, je lepkavá jen nějakou dobu. Po jejím vyschnutí se třpytky lepit nebudou.