Už brzy nové vydání!!! 

TAJEMSTVÍ STAROVĚKÉ KRÁSY

Peeleng je zázračný způsob, který dělá pokožku jemnou a hladkou. Díky němu pokožka je lépe připravena na vstřebávání dalších kosmetických přípravků. A co takhle přírodní peeleng, který používala samotná Kleopatra? Víte jak jednoduše a rychle se dá připravit?

Na jeho přípravu budete potřebovat 2 lžíce mořské soli a 1 lžičku kokosového oleje. Všechno pečlivě promícháme a naneseme na tělo. Masírujeme jemnými kruhovými pohyby a pak opláchneme teplou vodou. 

Z historie Starověkého Egyptu víme, že Kleopatra měla velkou zálibu v péči o své tělo a hodně často dělala nejenom peelengy, ale itakémasky na obličej. Jednou z masek, které si oblíbila, byla maska z bílé hlíny, které dělala pleť krásně rozzářenou, bez pupínků a pigmentových skvrn. Taková maska podle receptu Kleopatry

se dělá velice jednoduše.

Ke 2 lžícím kosmetické bílé hlíny přimícháme 1 lžíce kokosového oleje. Vzniklou konzistenci nanášíme na obličej způsobem od centrální části obličeje k periferní. Po uschnutí masku opatrně smyjeme teplou vodou.

Jako výsledek dokonale čistá pokožka, zúžené póry, stimulace krevního oběhu, rozzářená pleť a vrásky jsou méně viditelné. Nezní to špatně, co myslíte? Zvláště, když dopřejete pokožce všechno přírodní.

Říkají, že hlavním kouzlem Kleopatry bylo nejenom krása, úžasné vzdělání, díky kterému mluvila několika jazyky, ale také neskutečný smysl pro humor. A právě tím uchvátila Césara. Takže Nobles čtenářky nezapomínejte, že nejenom krása zvenčí láká muže, ale vzdělání a také umění 

se zasmát, které porazilo i tak velkého člověka jak byl César.

 

BUDNOBLES