Už brzy nové vydání!!! 

PLISOVANÁ SUKNĚ

Plisovaná sukně se stala klasikou, která při správné kombinaci dokáže udělat mladistvý a zároveň romantický dojem. Při výběru sukni ale musíte počítat s tím, že látka plisé přidává postavě objem navíc. A proto když chcete zachovat správné proporce těla, měly byste vybírat jemnou, matnou plisovanou látku tlumených odstínu. Takovou sukni doporučuji kupovat až po vyzkoušení, abyste mohly zvážit, zda sukně ideálně "sedí" na postavě. Když jste astenický tip a žádný objem vás netrápí, ba naopak chcete spíše přidat postavě objem, tehdy žádná omezení ohledně látky ani barvy plisované sukně nejsou. 

Posílám vám nápovědu jak a s čím se dá snadno kombinovat plisovanou sukni. 

Roláky, teplé pletené svetry, saka, kardigany a mikiny skvěle doplňují obrazy s plisovanou sukní. A právě to dokazuje, že klasika se hodí úplně ke všemu. V případě plisované sukni je velká šance udělat obraz alá paní učitelka nebo retro, když místo jednoduchých věcí použijete halenky s potiskem kytek nebo košile zúženého stylu.

Velice důležité jsou také doplňky. Pletené čepice různých barev udělají akcent celému obrazu, zvláště v monochromních kombinacích. Nebojte se mixování faktur látek - pří správné jejích "spolupráci" dokážete opticky změnit postavu. 

Záleží na vás, zda zvolíte barevnou kombinaci nebo monochrom, hlavně ať se v tom cítíte skvěle. Ale jestli chcete mou radu - vyzkoušejte různé barvy, nikdy nevíte jak hezky můžou vypadat vaše oči ve "spolupráci" s barvou, kterou jste tak dlouho obcházely stranou.