Už brzy nové vydání!!! 

PAPOUŠČÍ OČI

Stalo se vám někdy, že jste si pořídili moc hezkou barevnou paletku očních stínů, očekáváte super barevný výsledek, ale opak je pravdou - stíny v paletce vypadají úplně jinak, než na očích. Zvláště co se týká oranžových a žlutých barev. Mdlá barva a kolikrát i špatná výdrž vůbec není to, na co jste se těšili. Co v takovém případě můžete udělat pro získání maximálně barevného výsledku, který výdrží na očích celý den? Poradím vám pár tipu jak na to.

1. Zkuste najít tužku na oči stejné barvy nebo barevně blízké k očním stínům a naneste ji uprostřed horního víčka. Štětečkem zjemněte přechody a naneste oční stíny.

 

2. Použijte bílou tužku na oči místo báze pod oční stíny, díky čemu oční stíny budou vypadat intenzivněji.

 

3. Použijte tekutou matnou rtěnku jako podklad pod oční stíny. Počkejte až úplně uschne a naneste vrstvu očních stínů. Značka Jeffree Star Cosmetics má velice širokou škálu odstínu tekutých rtěnek, které vám pomůžou uskutečnit i ten nejbarevnější makeup.

 

Mimochodem tekutá matná rtěnka je ideální pro ty, které mají mastnější víčka a báze pod oční stíny jim moc nedrží. Hlavně nanášet stíny na úplně vyschlou rtěnku. A teď můžete tvořit