Sleva 20% s kupónem "Nobles20" na obrazy Sulzer design!!!

NIVEA

Každá z nás touží po dokonalé pletí a dost často zkoušíme různé kosmetické výrobky v nadějí získat vytoužený výsledek. Jen málo kdy jsme spokojené s očekávaným výsledkem a tak hledáme dál a dál, vyhazujíc přitom dost slušné penízky. Mezi takové lidí patřím samozřejmě i já. Za léta zkušeností v beauty oboru jsem pochopila dvě důležité věci:

  1. málo kdy cena určuje kvalitu výrobku,
  2. občas je dobře se na věci koukat z jiného úhlu. 

Proto bych vám ráda ukázala jak používám krém Nivea já. Je to rozhodně jinak, než to dělají ostatní, ale funguje to, a to je hlavní. Hlavním úkolem Nivei je výživa pletí a proto rády, které Vám teď dám, se týkají pravě výživy. Máte-li popraskané a vysušené rty, zkuste nanést krém jako masku na rty před spáním.

Vsadím se, že budete hodně překvapené výsledkem.

 

Jestli vás hodně trápí vysušená pleť na obličeji, zkuste nanést silnou vrstvu krému jako masku a nechat na 15-20 min.  Pleť  bude k nepoznání. Doporučuji jen na normální a suchou pleť. Silná vrstva krému na ruce nebo nohy před spaním hodně pomůže na vysušenou a hodně dehydratovanou pokožku. Nezapomeňte na bavlněné rukavice nebo ponožky a nechte působit přes noc.

 

Když Vás trápí vysušená pokožka pod očima a nic jiného nezabírá, zkuste nanést tenkou vrstvu krému houbičkou Beautyblender, která zabrání většímu podráždění pokožky. Jemná vrstva krému udělá svým způsobem filtr, který chrání a pomáhá pokožce před ztrátou výživných látek.

Máte hodně vysušené konečky vlasů? Zkuste před mytím nanést tenkou vrstvu krému a nechat na 20 min. Konečky budou výživnější a hladké na dotek.