Už brzy nové vydání!!! 

MASKA POD OČI

Máte rádi rozmazlování v podobě různých pleťových masek, peelingů, krému a dalších kosmetických vychytávek, které nabízí beauty svět? V poslední době hodně populární jsou hydrogelové polštářky pod oči neboli eyepatch. Je to rychlý způsob jak za krátkou dobu obnovit, zklidnit a rozjasnit pokožku pod očima. Kromě toho dokonalé hydratují, zbavují otoků a tmavých kruhů pod očima. Díky různým extraktům bylinek a směsí olejíčků jsou schopné zázračným způsobem přivést unavenou a podrážděnou pokožku pod očima za 15-20 minut do stavu odpočinuté, pružné a zdravé. Je to můj oblíbený způsob záchrany pokožky a to, co mi pomáhá po náročném pracovním dní a krátkém spánku. Už delší dobu si dávám polštářky i přes noc.

 

Nejlepší účinek polštářky dávají při použití ještě jedné látky, která je jako malý zázrak a dává dlouhodobý efekt vyhlazené pokožky. Už více, než 4 měsíce takovou kombinaci používám samá a musím říci, že funguje to na 100%. Než nalepím na oční okolí hydrogelové polštářky, dávám na pokožku jednu tobolku tekutého vitamínu E 200. Takovou masku dělám před spáním a díky tomu zásobuji pokožku dávkou vitamínů a výživných látek. Jelikož nejdůležitější procesy regenerace našeho těla se odehrávají v noci, výsledek masky je doopravdy úžasný. Hlavně být opatrným při nanášení vitamínu pod oči, aby

se olejíček nedostal do oči. Musím podotknout, že netrpím žádnou alergií a nemám citlivou pokožku. Účinek polštářku

a vitamínu dohromady dává neskutečný účinek, který je vidět už po krátké době použití. Vřele doporučuji těm, kdo hledá efektivní způsoby jak udělat pokožku pod očima hydratovanou, pružnou a udržet co nejdéle mladistvou.