Ať je podzim barevnější s kabelkami Save My Bag!!! Sleva 10% s kupónem "nobles"

Kytky a ženy

Kytky k ženám prostě patří, a myslím tím jak živé, tak i potisk na oblečení. Oblečení s potiskem kytek je jedním z dnešních trendů a zároveň je výbornou investicí, která vydrží hodně dlouho v šatníku každé ženy.

Dnes můžeme vidět oblečení s potiskem kytek u každé oděvní značky a tak zůstává otázka - jak správně vybrat potisk na oblečení (jakou velikost kytek), abychom vypadaly co nejlíp. Kytky na oblečení můžou být jak velké, střední, tak i malé. Tady si musíme pamatovat jednou důležitou věc: velké kytky dělají ženy objemných forem ještě více korpulentnějšími, jelikož opticky přidávají objem. Proto je vhodné zvolit jinou variantu potisku, a to střední velikost kytek, které ukážou tu nejhezčí část ženské postavy.

Úplně malinké kytky dělají obraz hodně jednoduchým a občas až moc přeslazeným. Proto zde je vhodné použit kapku panského akcentu, to jest křivák, těžké motorkářské boty, aby to dávalo pocit protikladu.

Abychom udrželi celkový obraz  v stylistice dnešní doby, měli bychom si dávat pozor na doplňky k oblečení s potiskem kytek. Sama o sobě látka už je jako doplněk, obohacená a ozdobená kytky, a proto nepotřebuje žádné další.

A jak nosíte oblečení s kytky Vy? Sdílejte na svém profilu foto pod hashtagem #BUDNOBLES a přidejte se k nám)