Ať je podzim barevnější s kabelkami Save My Bag!!! Sleva 10% s kupónem "nobles"

Krása není na úkor zdraví

Jednu dobu jsem aktivně hledala kosmetologickou kliniku, ve které by mi odborně poradili jak zatočit s mimickými vrásky. Výborná péče o pleť, krémy, masky, emulze a spoustu různých kosmetických zázraků, které používám, dělají svou práci na 1+, ale přijde čas kdy všechny tyto úžasné věcí už nestačí a potřebují posilu.
Čistou náhodou jsem uviděla reklamu jedné kosmetologické kliniky a jen ze zvědavostí se objednala na konzultaci. Překvapením pro mě bylo to, že na rozdíl od ostatních klinik, na které jsem se obrátila, paní doktorka se nezmínila o botoxu nebo jiných injekcích krásy anebo o úžasném a zázračném účinku nejnovějšího na trhu laseru, procedura kterého by mě stála ve slevě kolem 50 tisíc. Kč. Snažila se problém vyřešit úplně jinou metodou, neinvazivní. Kromě toho velice mě zaujalo s jakým nadšením vyprávěla o pletí, zodpověděla na mých 100 a jednu otázku, než by koukala na hodiny kdy už odejdu domu, a o úžasném čaji ze zahraničí se nemohu nezmínit. Měla jsem dojem od konzultace takový, jako bych se potkala s kamarádkou, kterou jsem už dlouho neviděla. A právě to mě fascinovalo nejvíce.

Velice důležité je, aby člověk, ke kterému přijdeme o poradenství nebo s nějakým problémem, si vybudoval svého rodu pouto ke klientovi. Tím myslím servis, díky kterému by se zákazník mohl cítit velmi dobře a přesně věděl, že mu bude poskytnutá ta nejlepší péče v průběhu zkrášlujících procedur, kam se bude rád vracet a stane se tak věrným zákazníkem.
Paní doktorka Elena Hlopova má velké zkušeností v kosmetologii a dermatologii. Pracovala s nejlepšími doktory v zahraničí a díky přání se stát nejlepší ve svém oboru se zúčastnila různých konferencí, kurzů a pracovala ve špičkových kosmetických podnicích. Po letech zkušeností, zkoumání a hledání toho nejlepšího pro zákaznice se stala nejžádanější doktorkou v Kijevě. Díky vypracované metodě shromáždění různé technologie a techniky do jediného systému komplexně přistupuje k otázce zachování mládí a krásy. Je zastáncem toho, že krása nesmí být na úkor zdraví. A jak samá říká její hlavní úkolem je udělat tak, aby žena mohla vypadat excelentně ve svém věku. Nezáleží na tom zda jí je 30, nebo 65.
A když k těm fantastickým dosažením přidáte ještě i ten úžasný servis, o kterém jsem se zmínila výše, pochopíte, že stojí za to být klientem kliniky aesthetics.prague.

Jelikož jednou z hlavních myšlenek Nobles´ Magazinu je poskytnout vám to nejlepší a nejzajímavější, co nabízí dnešní trh, domluvili jsme se s úžasnou paní doktorkou Elenou Hlopovou z kliniky Aesthetics centrer Elena Hlopova na zajímavé spolupráci. Pravidelně budeme publikovat krátké zajímavé články o pletí a péčí o ní, které píše paní doktorka. A aby toho nebylo málo paní dr. Hlopova se rozhodla odpovědět i na vaše otázky, které můžete zadávat prostřednictvím našeho NM. Mimochodem Insagram paní doktorky je neskutečně zajímavý https://www.instagram.com/aesthetics.prague/ tak vás srdečně zvu se tam podívat a stát se tak věrným fanouškem ve skutku velmi zajímavé stránky.