Ať je podzim barevnější s kabelkami Save My Bag!!! Sleva 10% s kupónem "nobles"

Kousek léta

Před pár týdny jsme dostali mail od jednoho mladého muže jménem Ari Williams, který je modelem v Austrálii. Nabídl nám, zda bychom chtěli publikovat v NM jeho foto a to, jak se dostal k modelingu, na což jsme s radostí kývli. Dostali jsme úžasné fotografie, plné barev, které nafotila fotografka Michaela Win @winbas.photos spolu s Makeup Artist http://@dani.doesmakeup. Focení probíhalo v Austrálii na ikonických Brightin Beach Boxes v Melbourne.

Když Ari prvně oslovili zda by nechtěl být modelem, tak ho tím hodně zaskočili, jelikož v té době trpěl hodně akné a jeho váha byla 58 kg. Nemohl uvěřit, že lidem z modelingu to všechno nevadilo. A právě to bylo inspirací k tomu, aby začal na sobě pracovat. Od toho dne se začal věnovat tomu, aby se jeho pleť uzdravila a zároveň začal projevovat velký zájem o módu. Vyčistit pleť mu trvalo pět let a nebylo to snadné. Zkoušel různé způsoby, různé léky, které občas ovlivňovali i jeho duševní stabilitu a také zdraví. Po dlouhé době ale pochopil, že nejúčinnějším způsobem ve skutečnosti je zdravý způsob stravování, méně alkoholických nápojů a vyhýbat se stresu. Zároveň začal chodit do posilovny.

Když po 2,5 letech vztahu se rozešel s přítelkyní pochopil, že je na čase si jít plnit svůj sen. Pomoci FB začal vyhledávat informací jak se stát modelem, koho má zkontaktovat a co všechno má dělat. Zároveň s tím se dozvěděl, že je moc nízký na modela, ale to ho vůbec nezastavilo, ba naopak dalo mu síly jít i dál plnit si sen, kterým žil.

Teď Ari publikuje své fotky v různých populárních časopisech, firmy mu posílají zdarma oblečení a doplňky, aby jím dělal reklamu a také má spoustu nabídek od modelingových agentur, které by s ním rádi podepsali kontrakt. Poučení z jeho příběhu je nikdy se nevzdávat! Výzvy, kterým čelíme cestou ke splnění snů, jsou někdy moc těžké ale výsledkem je odměna opravdového štěstí a úspěchu.

Jsme velice pyšní, že Ari Williams nám poskytl nejenom své foto, ale zároveň emoční kousek svého života. Přejeme mu hodně štěstí v tom, co dělá a ať se brzy o něm dozví celý svět. My v Nobles´ budeme doufat, že jednou spolu s Ari nafotíme také něco úžasného. A jestli chcete vidět více fotek Ari, sledujte ho na Instagram http://@arilwilliams