Sleva 20% s kupónem "Nobles20" na obrazy Sulzer design!!!

KDO JSME

Životním úkolem každého z nás je být šťastným. Když se narodíme, tak největším štěstím pro nás je láska maminky, tatínka a jistota toho, že jsou pro nás tady a teď. Dávají nám to nejlepší a zahrnují láskou, kterou potřebujeme, abychom vyrostli milujícími a dokázali si splnit sny. Štěstí a láska nás dělají sebevědomými lidmi. Jsme přesvědčeni, že šťastný člověk nemůže být zlým, dokáže rozdávat pozitiv, čerpat energii ze všeho možného, vidět krásu všedního dne, těšit se z maličkostí...


Když vyrosteme, štěstím pro nás je milovat a být milovaným, mít vedle sebe člověka, po boku kterého chceme zestárnout. Také mít práci, na kterou se těšíme a která nám pomůže znásobit naše štěstí. Myslíme si, že tohle by si přál každý... Nemusí to být jenom sen, záleží na nás jak moc si to budeme přát a jak moc se budeme chtít zlepšovat v tom, co nám jde nejlíp, zdokonalit talent, kterým disponujeme.


Existuje spousta talentovaných lidi, kteří by rádi ukázali svůj talent světu a chtěli by se dát na cestu podnikáni. Náš Nobles´ tým velice rád pomůže vám - talentovaným, kreativním a výjimečným lidem. Rádi ukážeme vaší tvorbu v našem časopise. Stačí poslat zprávu na naši emailovou adresu a krátce popsat talent, kterým disponujete. Pošlete nám ukázku své práce a my o vás napíšeme v našem časopise a rádi ukážeme vaši tvorbu světu. 


Chceme psát příběhy o lidech, kteří dělají soustu úžasných a neviditelných na první pohled věcí. Víte o lidech, které  pomáhají společností každý den, starají se o ostatní a dost často zapomínají na sebe, láska kterých daruje život a pomáhá v uzdravení? Znáte lidi, kteří dělají život osamělých barevnějším a šťastnějším, pečují o ostatní a zachraňují životy? Napište nám mail, jestli víte o někom takovém.

 

Prostřednictvím fotografií chceme ukazovat svět, tvorbu, okamžiky, které se neopakují a emocionální stránku, která zůstane v srdcí. Protože fotografie je to, co dokáže upoutat pozornost lidi, názorně ukáže talent člověka, krásu a důležitost toho, co dělá a také je velkou motivací být zítra lepšími, než včera. Jestli stále váháte v tom, zda jít za svým snem a zlepšovat talent, který máte, tak se nám ozvěte, přesvědčíme vás v tom, že správné

je poslouchat své srdce...

FOTO  jane_sunny_ph