Sleva 20% s kupónem "Nobles20" na obrazy Sulzer design!!!

JAK NA FIALOVÉ OČNÍ STÍNY

Fialové oční stíny jsou velmi oblíbené a hodí se ke každé barvě očí, obzvlášť k zeleným očím. Zdálo by se nic není jednoduší, než udělat makeup očními stíny fialové barvy a užívat si nádherného výsledku. Málokdo ale ví jakými odstíny

je správně stínovat fialovou barvu, aby makeup oči byl maximálně čistý, odstíny ladily mezi sebou a práce byla precizní. Abyste dokázali správně mixovat barvy mezi sebou tak, aby makeup zároveň vypadal harmonicky a fialová barva dávala maximální intenzitu a ne špinavou skvrnu na očích, mám pro vás pár tipu jak toho docílit.

STÍNOVÁNÍ

Fialovými očními stíny se nedá stínovat, jelikož jejích hlavním úkolem je prohloubení vnějšího koutku oka. Stínování

se proto dělá růžovými, broskvovými, levandulovými, lososovými, šeříkovými a podobnými jím odstíny.

 

VÝBĚR BÁZE POD OČÍ STÍNY

Jestli chcete maximum intenzity od očních stínů fialové barvy, jako bázi pod oční stíny použijte tužku na oči nebo matnou tekutou rtěnku podobného stínům odstínu. Díky tomu fialová barva dá maximální barevnost na víčku a samotný makeup nebude připomínat modřinu na oku.

 

HRA KONTRASTŮ

Když v líčení používáte barvy protilehlé fialové (oranžové, žluté, zelené...), barevnost a intenzita této barvy se hodně zvýší. Vzpomeňte si na pravidla teorie barev. 

 

Mimochodem nedoporučuji šetřit na koupi paletky s fialovými očními stíny, jelikož hodně suchá a tvrdá konzistence očních stínů nedovolí snadné mixování a stínování barev.