Sleva 20% s kupónem "Nobles20" na obrazy Sulzer design!!!

COSRX

Jako velká milovnice pleťové kosmetiky mám vyzkoušeno doopravdy hodně značek jak levných, tak i dost drahých a musím říci, že málo kdy je cena rozhodujícím faktorem. A proto bych ráda představila Vám korejskou kosmetiku, která podle mého názoru je nejlepší kosmetikou dnešní doby. Začnu hned značkou pleťové kosmetiky COSRX, která je docela nová pro český trh. Kosmetiku COSRX používám více, než rok

a to, jaký efekt udělala na mé pokožce, se nesrovná s žádnou jinou kosmetikou.

 

Říká se, že korejská kosmetika je symbiózou starověkých orientálních receptů a moderních technologií. Zároveň je proslula tím, že se vyrábí z 98% přírodních surovin (někdy dokonce 100%), není testována na zvířatech, dodává pleti přirozenou krásu a vrací mladí. Výrobci kosmetiky si zakládají na použití maximální množství přírodních, léčivých složek, moderních postupech v oblasti krásy a individuálních přístupech

ke každému typu pletí.

 

Nejdůležitějším posláním všech výrobků COSRX je poskytnout řešení na míru. Většina výrobků této značky

je zaměřená na problematickou pokožku, akné včetně veškeré jeho komplikace, to jest pokožku, která potřebuje zvláštní a šetrnou péče. A právě to jak efektivně pomáhá a léčí takový typ pokožky COSRX, udělalo značku velice populární. Sice COSRX je poměrně mladá značka, ale díky svým úžasným výsledkům se stala za krátkou dobu světově známou. A proto vřele doporučuji vyzkoušet výrobky této značky všem, kteří se chtějí stát majitelem dokonale čisté, krásné a zdravé kůže! COSRX je značka, která vytváří nové, vylepšené kosmetické standardy! Ráda Vám ukážu mé nejoblíbenější výrobky této značky.

COSRX Hyaluronic Acid Hydra Power Essence

 

Chcete neskutečnou dávku hydratace pro pleť a dopřát jí tak nadstandardní rozmazlení? Vyzkoušejte tuhle esence a vsadím se, že nic jiného už chtít nebudete a stanete se tak fanouškem klubu závislých na nejlepším pro Vaší pokožku. To, co dokáže tato esence, bych přirovnala k zázraku: vypnutá pleť, hladká pokožka, neskutečná hydratace, drobné vrásky, póry mizí a celkový vzhled pokožky je až neuvěřitelně fantastický. A tady malinký tip ode mě: zkuste nanášet esence na celý obličej včetně pokožky pod očima. Esence funguje mnohém účinněji, než oční krém. Všem, kdo chce vypadat neskutečně, kdo má rád svou pokožku a kdo nechce utrácet závratné částky Nobles doporučuje vyzkoušet ten zázrak.

COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

 

Ještě jedná kouzelná esence z řady značky COSRX. Při pravidelném používání esence v kombinaci s pleťovým krémem ze stejné řady bude vaše pokožka důkladně hydratovaná, vyživená, rozjasněná a zároveň sametově hebká. Esence je vhodná k regeneraci všech typů pleti! Budete mít doopravdy těžké rozhodnutí kterou z esencí si pořídit, protože konkurence s původní je doopravdy hodně vysoká. Anebo udělejte jako já – pořiďte si rovnou dvě a používejte buď dvě najednou nebo střídat podle nálady:))

FOTO  jane_sunny_ph

MUA&STYLING  kosmetiks.cz

MODELKA Aneta